Link içerikli gönderilen maillere tıklamak sorun yaratır mı?

Dostum bilirsin, hani zamanında şu Instagram hesabı çalma olayları vs vardı ya, çok bilmiyorum. Zaten başına gelen de linke tıkladım diyor. Yanlış biliyorsam kusuruma bakma. Bir araştır.

Diğer arkadaşlar da benim gibi düşünüyor zaten. Şifrelerini değişmen gerek çok geç olmadan.

Nasıl bir siteye kayıt oldun?
Evet youtube hesaplarını çalıyorlardı.

Hocam her şey olabilir geçmiş olsun.

Dostum bilirsin, hani zamanında şu Instagram hesabı çalma olayları vs vardı ya, çok bilmiyorum. Zaten başına gelen de linke tıkladım diyor. Yanlış biliyorsam kusuruma bakma. Bir araştır.

Diğer arkadaşlar da benim gibi düşünüyor zaten. Şifrelerini değişmen gerek çok geç olmadan.
Gmail şifrelerini değiştirmem yeterli olur mu?

Gmail şifrelerini değiştirmem yeterli olur mu?

Şimdi şöyle, siteler girdiğin zaman şifren kaydedilsin mi veya çerezler kullanılsın mı sorularıne ne diyorsun?

Gmailinin kayıtlı olduğu oyun hesabı, şirket, kurum vs. gibi şeylerin hepsinin şifresini değişmen gerek. Tabii kesin olarak bir tehdit belirtisi yoksa bile için rahat etmesi için yapabilirsin bunu.

Şimdi şöyle, siteler girdiğin zaman şifren kaydedilsin mi veya çerezler kullanılsın mı sorularıne ne diyorsun?

Gmailinin kayıtlı olduğu oyun hesabı, şirket, kurum vs. gibi şeylerin hepsinin şifresini değişmen gerek. Tabii kesin olarak bir tehdit belirtisi yoksa bile için rahat etmesi için yapabilirsin bunu.

Çerezlere izin ver diye bir ibare çıkmadı. Eğer yasak değil ise linklerden birkaçını buraya bırakayım.

Çerezlere izin ver diye bir ibare çıkmadı. Eğer yasak değil ise linklerden birkaçını buraya bırakayım.

Sakın bırakma, dostum genel olarak sitelerde gezerken çerez kullanılsın mı, izin veriyor musunuz gibi sorularla hiç karşılaşmadın mı? Ya da şifreniz kaydedilsin gibi sitelere şifrenizi hiç kaydettiniz mi?

Sitelere girmenizi önermiyorum.
Yasak olduğunu düşünürek linklerin tümünü paylaşmadım.

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    33,4 KB · Görüntüleme: 22
Yapman gerekenleri yazdım dostum, varsa sorun buradayım.

Yeni konular

Geri
Yukarı