Link tıklayarak para kazanılır mı?

Linke tıklayarak para kazanılabileceğini hiç duymadım ama tıklatarak kazanabiliyorsunuz.

Orası bana kalsın, forumdan paylaşmak benim için hiç doğru değil. Kimliğimi gizlemeyi tercih ederim. Şimdi CIA ajanı mısın vs. demeyin tabi, kişisel tercihim bu.
Hocam Mehmet Yıldız fotoğrafınızı neden değiştirdiniz? Artık sizinle özdeşleşmişti, çok daha iyiydi. Kendi tercihiniz ama...

Hocam Mehmet Yıldız fotoğrafınızı neden değiştirdiniz? Artık sizinle özdeşleşmişti, çok daha iyiydi. Kendi tercihiniz ama...
Şehit Selçuk Paker'in yaşantısı ve felsefesine kanım çok ısındı ne yapayım :) Zaten aynı yolun üstadları değiller mi? @mstrikeout
Bu arada Mehmet Yıldız'ı forumda tanıyanları veya ilgi alakası olanları görmek güzel.

Şehit Selçuk Paker'in yaşantısı ve felsefesine kanım çok ısındı ne yapayım :) Zaten aynı yolun üstadları değiller mi? @mstrikeout
Bu arada Mehmet Yıldız'ı forumda tanıyanları veya ilgi alakası olanları görmek güzel.
Öyle diyorsanız doğrudur hocam. Zamanında izlerdim o tarz videolar, anlatımını ve mizacını beğendiğim biridir.

Geri
Yukarı