Linke basıp siteye girmekten virüs bulaşır mı?

Alperen_51

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşın telefona arkadaşı bir link atmış Trendyol'la hediye kazan falan diyor oda linke basmış ki linkte Trendyol diye bir şey geçmiyor bile. Hatta telefonda Trendyol yüklü ama o siteye atmış ben sahte olduğunu düşündüm. Siteye girince de direk butona bas hediye kazan diyor. Bu linke bastı diye direk virüs girer mi? Kaspersky ile tarattık temiz.

Arkadaşın telefona arkadaşı bir link atmış Trendyol'la hediye kazan falan diyor oda linke basmış ki linkte Trendyol diye bir şey geçmiyor bile. Hatta telefonda Trendyol yüklü ama o siteye atmış ben sahte olduğunu düşündüm. Siteye girince de direk butona bas hediye kazan diyor. Bu linke bastı diye direk virüs girer mi? Kaspersky ile tarattık temiz.

Link ile virüs bulaşma gibi bir şey mümkün değil sadece o site otomatik bir şekilde dosya indirdiyse sorun olabilir o durumda zaten görmüş olmanız lazım ve virüs taramasında çıkar.

Link bir indirme bağlantısı oluşturup bir şey indirmediyse bulaşmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı