LinkedIn hesabı ne kadar sürede aktifleşiyor?

TosunPASA

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Konyaaltı
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
W11-Linux
Meslek
Emekli
Merhaba,

3 gün önce kendime LinkedIn hesabı açtım. Profilimde yüz fotom da var.

Gece boyunca insanları ve firmaları takibe aldım ve istek gönderdim.
Ertesi gün bilgisayardan baktığımda login olamıyorum. Defalarca login olmaya çalıştığımda bana resim doğrulama ile login aşamasını yaptırmasına rağmen olmadı. Akabine telefon üzerinden denediğimde hesabın doğruluğu için Kimlik/Pasaport'un arkalı önlü fotoğrafını istediklerini gördüm ama PC de bu mesaj gözükmüyor sadece telefon da mevcut. Bende mecburen ID'nin fotolarını telefon ile çekip telefon üzerinden yükleme yaptım.
İşlemi sanırım dün öğle saatlerinde yaptım.
Telefon'UMA login olamadığım siteden uyumlu iş ilanı vb şeklinde mesajlar geliyor fakat login olamıyorum.

Halen telefonumda "hesabınızın erişimi geçici olarak kısıtlanmıştır" mesajı çıkıyor. Bilgisayarda bu tür bir mesaj yok.

Bu doğrulama süresi konusunda bilgisi olan var mı?

Bende de aynı şey olmuştu 1 gün sonra açtılar hesabı daha doğrusu onlar bir şey söylemedi ben tekrar girmeye çalıştım sonra şifremi unuttum diyebildim tek kullanımlık şifre verdiler girip yeni şifre belirledim.

Merhaba arkadaşlar.
Hesabı açalı 10 günü geçti ve 24 saat ancak kullanabildim. Hesabıma kimlik bilgisi yükleme ekranı çıktı. 2 veya 3 defa ID fotoları yükleme yapmama rağmen halen hesabım aktif edilmedi.

PC'den sadece hesabıma ulaşılamıyor mesajı çıkarken, telefondan ise kimlik bilgisi yüklemem, daha sonra zaten yüklemişsiniz, mail ile bilgi vereceğiz mesajı görüntüleniyor.

Oldukça uzun bir aktivasyon süresi ve garip bir durum.

Şifremi unuttum demem de sonucu değiştirmedi.

Merhaba arkadaşlar.
Hesabı açalı 10 günü geçti ve 24 saat ancak kullanabildim. Hesabıma kimlik bilgisi yükleme ekranı çıktı. 2 veya 3 defa ID fotoları yükleme yapmama rağmen halen hesabım aktif edilmedi.

PC'den sadece hesabıma ulaşılamıyor mesajı çıkarken, telefondan ise kimlik bilgisi yüklemem, daha sonra zaten yüklemişsiniz, mail ile bilgi vereceğiz mesajı görüntüleniyor.

Oldukça uzun bir aktivasyon süresi ve garip bir durum.

Şifremi unuttum demem de sonucu değiştirmedi.

Birisi Şikayetvar'da LinkedIn globalle İngilizce mailleserek çözdüğünü söylemişti deneyebilirsin.

Geri
Yukarı