Linkteki DS4 orijinal mi?

Güzel gamepad için bütçeyi kaça çıkarayım linkle birlikte atar mısınız maksimum bütçe 1500TL 2. el tercihim daha üst bir şey alabilmek için. Çoğunlukla ETS ve assetto oynayacağım triggerlerin hafif ve ölü bölgesinin çok az olması çok önemli.

Öyle diyorsanız doğrudur aslında satıcıdan kutusunu açıp arkasının fotoğrafını atmasını istesem anlaşılır gibime geliyor. Orijinallerinde C E ibaresi oluyor bunu da çalmamışlardır heralde. Arapça olayı da tahminimce kaçak getirtmişler ondan ucuzdur ama güvenemedim o yüzden sordum.

En az 5-6 yıldır bu şekil gamepad kullanıyorum bu şekilde alıştım ondan bu şekil istiyorum.
Faturasını isteyin öyle anlaşılır. Ayrıca garanti sorgulayın satın aldığı yerden.

Güzel gamepad için bütçeyi kaça çıkarayım linkle birlikte atar mısınız maksimum bütçe 1500TL 2. el tercihim daha üst bir şey alabilmek için. Çoğunlukla ETS ve assetto oynayacağım triggerlerin hafif ve ölü bölgesinin çok az olması çok önemli.

1700 liraya 9. nesil Xbox gamepad aldım geçen hafta Amazon Almanya'da indirimler oluyor. Veya 8. nesil kovala Türkiye'de satan.

https://www.sahibinden.com/ilan/iki...-aksesuar-dualshock-4-v2-kol-1130235080/detay

Bu nasıldır sizce arkasında olması gereken CE ibaresi var CE ibaresi varsa kesin şekilde orijinal demek mi oluyor?

Hocam böyle bilemeyiz faturadan satın aldığı yere bakıp sorgulayın. Eğer yok derse satın almayın büyük ihtimalle replika.

1700 liraya 9. nesil Xbox gamepad aldım geçen hafta Amazon Almanya'da indirimler oluyor. Veya 8. nesil kovala Türkiye'de satan.

Hocam böyle bilemeyiz faturadan satın aldığı yere bakıp sorgulayın. Eğer yok derse satın almayın büyük ihtimalle replika.

İnternette CE yazılı olanlar orijinal diye gördüm her yerde ondan sordum. Xbox gamepad istemiyorum elim Sony gamepadlerine alıştığı için aynı tarz gamepad lazım.

İkinci el almanı tavsiye etmem ayrıca. Tuşlar kötü oluyor içinde vs kalma sorunu olabilir. Monster vs tarzı gamepad alsanız daha iyi olur hem sıfır kullanırsınız. Ama size tavsiyem Xbox kolu almanız. PC de Sony kollar sıkıntılı oluyor kablosuz kullanmıyorsunuz diye biliyorum.

İnternette CE yazılı olanlar orijinal diye gördüm her yerde ondan sordum. Xbox gamepad istemiyorum elim Sony gamepadlerine alıştığı için aynı tarz gamepad lazım.

Benim de alışıktı bir iki aya sürmez yenisine alışman.

İkinci el almanı tavsiye etmem ayrıca. Tuşlar kötü oluyor içinde vs kalma sorunu olabilir. Monster vs tarzı gamepad alsanız daha iyi olur hem sıfır kullanırsınız. Ama size tavsiyem Xbox kolu almanız. PC de Sony kollar sıkıntılı oluyor kablosuz kullanmıyorsunuz diye biliyorum.
Yok kullanılıyor arkadaşta var sorunsuz kullanıyor. İkinci elde temiz almak istiyorum aslında DS5 almak istiyordum ama fiyatlar uçmuş 2K'dan aşağı değil. O yüzden biraz erteledim onu.

https://www.sahibinden.com/ilan/iki...-aksesuar-dualshock-4-v2-kol-1130235080/detay

Bu nasıldır sizce arkasında olması gereken CE ibaresi var CE ibaresi varsa kesin şekilde orijinal demek mi oluyor?

Orijinal ve sahtesinin farklarını anlatıyor bakın buradan.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

1500 TL bütçede önerebilceğiniz 0 veya ikinci el gamepad var mıdır ?

Orijinal ve sahtesinin farklarını anlatıyor bakın buradan.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bunları hep izledim hepsinde ortak olan CE yazısı idi.

İçini açmam da mümkün değil almadan izin vereceğini sanmıyorum aldıktan sonra da iş işten geçmiş olur.

Xbox tarzı kolları hiç elime bile almadığım için emin olamıyorum 2. el olarak 1k civarına var sizce alınır mı ? ETS'de falan kullanacağım triggerinin yumuşak olması ve ölü bölgesinin az olması çok önemli. Direksiyon olarakta sol analoğu kullanacağım için terste kalır mı ?

Geri
Yukarı