Resimdeki DS4 orijinal mi?

Biraz PlayStation cahiliyim idare edin arkadaşlar bildiğim kadarıyla V2 kasalarda tuş renkleri gri açık tonda oluyor o ışık çizgisi olayı da var bir arkadaş depoda bulmuş ama çakma mı orijinal mi fikri yok uygun fiyattan verecek alayım mı?
Çakma mı orijinal mi olduğunu bakma ile anlayamayız. Belki ürün çakmadır ama orijinal kutuya koymuşlardır belki bilemeyiz.

Renk doygunluğu ve ışığın verdiği açı üzerineki gölgelendirmeleride hesaba katarsak malzeme işçiliğinin sırıtmadığını söyleyebilirim. D-pad üzerindeki semboller ise orijinal versiyonu ile aynı simetride.

Eki Görüntüle 1908096

Sıra geldi PS logosuna. PS logosunun açısı doğru. Sona yaklaşıyorum.

Ürünümüz orijinal veya oldukça başarılı bir emitasyon ürün. Orijinal olduğunu düşünüyorum ama arka tarafın fotoğrafına ihtiyacım var.

@cumali_032
Biraz sonra atıyorum hocam şimdiden teşekkür

Renk doygunluğu ve ışığın verdiği açı üzerineki gölgelendirmeleride hesaba katarsak malzeme işçiliğinin sırıtmadığını söyleyebilirim. D-pad üzerindeki semboller ise orijinal versiyonu ile aynı simetride.

Eki Görüntüle 1908096

Sıra geldi PS logosuna. PS logosunun açısı doğru. Sona yaklaşıyorum.

Ürünümüz orijinal veya oldukça başarılı bir emitasyon ürün. Orijinal olduğunu düşünüyorum ama arka tarafın fotoğrafına ihtiyacım var.

@cumali_032
Biraz geç oldu

@Mr. DarkTech

Dosya Ekleri

• IMG-20230819-WA0000.jpg
    IMG-20230819-WA0000.jpg
    97,5 KB · Görüntüleme: 19

Geri
Yukarı