Resimdeki DS4 orijinal mi?

EnderTr72

Centipat
Daha fazla  
Çakma mi gerçek mi anlayamadım V1 V2 mi? bilen varsa yazsın teşekkürler

Dosya Ekleri

• IMG-20230818-WA0004.jpg
    IMG-20230818-WA0004.jpg
    169,8 KB · Görüntüleme: 63
V1 ise öndeki ışık dokunmatik yüzeyden görülmez. Eğer V2 ise dokunmatik yüzeyin içinden mavi veya kırmızı ışığı görebilirsiniz.

İnternettenmi alacaksınız yoksa elinizdemi mevcut elinizde varsa kutusununda fotoğrafını atın anlarız.

Böyle anlaşılmaz. Yeni aldıysanız aldığınız yer neresi link atar mısınız yoksa 2. el mi aldınız?

V2 olayını öndeki mavi çizgiden anlayabilirsiniz. Çakma olup olmayışını tek fotoğraf ile anlayamam.

Çakma veya gerçek olduğunu nereden anlayalım? Hissiyat, kutu veya fatura? Tasarımları birebir yapıyorlar isterse @Mr. DarkTech bile gelse anlayamaz. :)

V1 ise öndeki ışık dokunmatik yüzeyden görülmez. Eğer V2 ise dokunmatik yüzeyin içinden mavi veya kırmızı ışığı görebilirsiniz.
Biraz PlayStation cahiliyim idare edin arkadaşlar bildiğim kadarıyla V2 kasalarda tuş renkleri gri açık tonda oluyor o ışık çizgisi olayı da var bir arkadaş depoda bulmuş ama çakma mı orijinal mi fikri yok uygun fiyattan verecek alayım mı?

Biraz PlayStation cahiliyim idare edin arkadaşlar bildiğim kadarıyla V2 kasalarda tuş renkleri gri açık tonda oluyor o ışık çizgisi olayı da var bir arkadaş depoda bulmuş ama çakma mı orijinal mi fikri yok uygun fiyattan verecek alayım mı?
Uygun fiyat ne kadar gibi uygun fiyat?

Renk doygunluğu ve ışığın verdiği açı üzerineki gölgelendirmeleride hesaba katarsak malzeme işçiliğinin sırıtmadığını söyleyebilirim. D-pad üzerindeki semboller ise orijinal versiyonu ile aynı simetride.

ps4-glacier-white.large.jpg

Sıra geldi PS logosuna. PS logosunun açısı doğru. Sona yaklaşıyorum.

Ürünümüz orijinal veya oldukça başarılı bir emitasyon ürün. Orijinal olduğunu düşünüyorum ama arka tarafın fotoğrafına ihtiyacım var.

@cumali_032

Geri
Yukarı