Linkteki fan R9 380'e uyumlu mu?

Emprialyx

Hectopat
Soru başlıkta gördüğünüz gibi dostlar.
Bendeki ekran kartı bu:

Soru başlıkta gördüğünüz gibi dostlar.
Bendeki ekran kartı bu:

Teoride uyumlu ama pratikde tam uyar mı bir şey diyemiyorum. Türkiyede ikinci el çıkmalara baktınmı?

Bilgisayarcıya götürdüm 100TL istedi berbat bir kasa fanı takacak hem de. Bende arayış içersine girdim fakat pek bulamadım. Bir de benim ekran kartındaki fan bunun gibi durmuyor arka kısmı.

Sapphire Dual x R9 280 fan bloğu ve çerçevesi şöyle bir 2. el ürün buldum satıcıyla iletişime geçip fanları sağlamsa talep edebilirsiniz ücreti karşılığında ama tam uyar mı bilemiyorum. Ayrıca gidipde kasa fanı takmayın yetersiz dandik bir şey takarlar bu seferde karta zarar verirsiniz ısıdan.

Sapphire Dual x R9 280 fan bloğu ve çerçevesi şöyle bir 2. el ürün buldum satıcıyla iletişime geçip fanları sağlamsa talep edebilirsiniz ücreti karşılığında ama tam uyar mı bilemiyorum. Ayrıca gidipde kasa fanı takmayın yetersiz dandik bir şey takarlar bu seferde karta zarar verirsiniz ısıdan.
İlan çok eski hocam maalesef. Peki sizce tek fanla çok ısınır mı bu ekran kartı? Çok güç harcadığı için ısınıyor diye biliyorum.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı