Linux belirli uygulamaların 32 bit terminal kodları

Zorin OS Live olmadan direkt yükleme yolu var mı?

Ön yükleyici ekranını geçtikten sonra dene veya denemeden kur şeklinde bir pencere gelir, oradan doğrudan kurabilirsin. Ancak canlı oturumda ağır geldiyse o şekil kursan bile yine ağır gelir, farkeden bir şey olmaz.

Hocam tüm Linux dağıtımlarını yüklerken bu şekilde eh Complete yazısı vesaire çıkıyor, olumsuz mu?

1608666220040-595788116.jpg

Hocam tüm Linux dağıtımlarını yüklerken bu şekilde eh Complete yazısı vesaire çıkıyor, olumsuz mu?

32 bit olan ISO dosyasında mı bu uyarıyı veriyor, zira sistemin mevcut kerneli kabullenmediğini söylüyor.
Bu önemli bir sorun ama ön yükleyici ekran geldiğinde herhangi bir tuşa basın, oradan farklı kernel deneyin. Zaten ekranda hepsi görünüyor, baktığınızda anlaşılır.

32 Bit olan ISO dosyasında mı bu uyarıyı veriyor, zira sistemin mevcut kerneli kabullenmediğini söylüyor.
Bu önemli bir sorun ama ön yükleyici ekran geldiğinde herhangi bir tuşa basın, oradan farklı kernel deneyin. Zaten ekranda hepsi görünüyor, baktığınızda anlaşılır.

Xfce diye yazıp onu kursam verir mi sıkıntıyı 32 Bit ISO dosyasında geliyor sorun ve ilerleyince yükleyici çöktü gibi hatalar verebiliyor. Bana 32 Bit Zorin OS olarak önerdiğiniz bir Xfce link atar mısınız?

Xfce diye yazıp onu kursam verir mi sıkıntıyı 32 Bit ISO dosyasında geliyor sorun ve ilerleyince yükleyici çöktü gibi hatalar verebiliyor. Bana 32 Bit Zorin OS olarak önerdiğiniz bir Xfce link atar mısınız?

Bundan başka Zorin Os Xfce 32 bit yok, sadece bu var.
Beni dinlerseniz boşuna bununla uğraşmayın, bak bu debian-live-10.7.0-i386-xfce+nonfree.iso Xfce'de çok güzel ve hızlıdır, pişman olmazsınız.

Öneriniz benim için çok önemli, hızla beraber güzel bir arayüz de istiyorum aslında. Arayüzü hoş bir sürüm önerseniz olur mu :)

Bundan başka Linux Mint Xfce ve MX Linux Xfce var, buna kıyasla az-buçuk ağır gelir ama görünümleri güzeldir, ayrıca sonradan görünümü siz de değiştirebilirsiniz, çok kolaydır.

Yeni konular

Geri
Yukarı