Linux distro önerisi

Ilahi hocam, online kurulum ile paket sectiriyor diye distro mu onerilir? Arco guzel distrodur, fena degildir orasi ayri.
Sistemi kötüymüş Arco Linux ile Çok minimal kurulum yapabilir ne isterse onu seçicek bence harika hem videodaki gibi beğenirse Openbox pencere yöneicisi kullanır çok hafif olur 370mb ram kullanımı bence harika ben çok sevdim ve bu sadece bir öneri hem özelleştirilebilir istiyordu bu yüzden önerdim.

Sistemi kötüymüş Arco Linux ile Çok minimal kurulum yapabilir ne isterse onu seçicek bence harika hem videodaki gibi beğenirse Openbox pencere yöneicisi kullanır çok hafif olur 370mb ram kullanımı bence harika ben çok sevdim ve bu sadece bir öneri hem özelleştirilebilir istiyordu hem bu benim düşüncem.
Bu daha cok son kullanici icin kolaylik saglayan bir sey, minimal bir kurulum istiyorsaniz direk Offline kurulum yapabilirsiniz :D

Sanal makinede denediğimde açılmamıştı
Ama Steam sevdiğim için iyi bir distro
Bence Arco Linux güzel dene bence hem minimal kurulumla ram kullanımını azaltabilirsin yusuf ipek'in videosunu izlediysen Arco Linxu Openbox ile 350mb ram kullanıyordu ve kendi ayar dosyalarını yazabiliyorsun ben önerilim.

Arch Linux kullanırken Fedora'ya geçen kişi sayısı her gün artıyor.

Arch Linux kullanmak istiyorsanız, karşılaşabileceğiniz sorunlara hazır olmanızda fayda var.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

P.S.: Arch Linux kullanmak sizi havalı yapmaz.

Geri
Yukarı