Linux düşük sistem oyun önerisi

adanlı cabbar

Centipat
Daha fazla  
Linux kullanıcısıyım bilgisayarım CS:GO'yu kaldırmıyor sistemim düşük Minecrft'ı donmadan oynayabiliyorum 4 GB RAM'im 320GB depolamam Intel Core i5 4 çekirdek işlemcim var ekran kartım modeline Linux'ta bakmayı bilmiyorum ama markası Intel Linux Mint 21 Xfce kullanıyorum RAM kullanımı 500 MB falan bana hangi oyunu önerilsiniz bir hayatta kalma oyunlarını da denemek istiyorum oyuna para veremem crackli ya da bedava oyular oyniyom sadece.

Son düzenleyen: Moderatör:
Linux kullanıcısıyım bilgisayarım CS:GO'yu kaldırmıyor sistemim düşük Minecrft'ı donmadan oynayabiliyorum 4 GB RAM'im 320GB depolamam Intel Core i5 4 çekirdek işlemcim var ekran kartım modeline Linux'ta bakmayı bilmiyorum ama markası Intel Linux Mint 21 Xfce kullanıyorum RAM kullanımı 500 MB falan bana hangi oyunu önerilsiniz bir hayatta kalma oyunlarını da denemek istiyorum oyuna para veremem crackli ya da bedava oyular oyniyom sadece.
Xonotic deneyebilirsiniz. Begenirmisiniz bilmem ama benim hosuma gitmisti.

inxi -G yaz ve çıktısını paylaş. Ekran kartı ve sürücüsü hakkında genel bilgileri verecek.
Sistem ve Donanım bilgisi:
Kod:
Host: HP ProBook 6460b A0001D02
CPU: Intel i5-2520M (4) @ 3.200GHz
Ram : 4gb
Ekran kartı bilgisi:
Graphics:
      Device-1: Intel 2nd Generation Core Processor Family Integrated Graphics
        driver: i915 v: kernel
      Device-2: Primax HP HD Webcam [Fixed] type: USB driver: uvcvideo
      Display: server: X.Org v: 1.21.1.3 driver: X: loaded: modesetting
        unloaded: fbdev,vesa gpu: i915 resolution: 1600x900~60Hz
      OpenGL: renderer: Mesa Intel HD Graphics 3000 (SNB GT2)
           v: 3.3 Mesa 22.0.5

Sıra tabanlı oynarım diyorsan: Wesnoth
Türkçe dil desteği, bir sürü hikaye modunu ücretsiz indirme vs vs. güzel kaliteli bir oyun. başlarda biraz sıkabilir ama oynayınca sarıyor.

Türkçe dil desteği, bir sürü hikaye modunu ücretsiz indirme vs vs. güzel kaliteli bir oyun. başlarda biraz sıkabilir ama oynayınca sarıyor.
Need for speed benzeri kaliteli ama düşük sistem bir araba oyunu ya da pakur ya da roblox Minecraft benzeri oyunlar ya da mini game oyunları ya da hayata kalma oyunu yok mu ya da Hades benzeri ama ücretsiz düşük sistem oyun yok mu?

Need for Speed benzeri kaliteli ama düşük sistem bir araba oyunu ya da pakur ya da Roblox Minecraft benzeri oyunlar ya da mini Game oyunları ya da hayata kalma oyunu yok mu ya da Hades benzeri ama ücretsiz düşük sistem oyun yok mu?

Linux tarafında oyun oynamadığım için bilmiyorum. Ama neredeyse bütün oyunları Linux üzerinde çalıştırabiliyorlar. Araştırman lazım.

Linux tarafında oyun oynamadığım için bilmiyorum. Ama neredeyse bütün oyunları Linux üzerinde çalıştırabiliyorlar. Araştırman lazım.
Wine çalıştırıyor evet ama performans kaybı oluyor benim bilgisayar zaten kötü

Bu ne oyunu

Yeni konular

Geri
Yukarı