Linux için Windows 10 USB yazdırma programı tavsiesi

Sorun USB bellekteymiş, değiştirdim ve yapabildim ancak şöyle bir hata alıyorum. (Link koymak yasak mı bilmiyorum)
aDDAvQ.jpg

Bu ne marka? Uzak duralım.
Toshiba satallite c660'ın bulabileceğin en kötü modeli kendisi. 700 liraya alınca bir de 2011 de alınca böyle oluyor. Ayrıca işlerimden dolayı alamadım DVDyi bi türlü aldığımda söylerim. Laptop'u 4 yıldır kullandım, klavyede alfabenin son harfi, yön tuşları fn duşu sıfır tuşu hiç çalışmadığı gibi kafasına göre bastığım halde algılamadığı oluyor. İki gün önce sırf bundan dolayı uyarı aldım :cry:

Toshiba satallite c660'ın bulabileceğin en kötü modeli kendisi. 700 liraya alınca bir de 2011 de alınca böyle oluyor. Ayrıca işlerimden dolayı alamadım DVDyi bi türlü aldığımda söylerim. Laptop'u 4 yıldır kullandım, klavyede alfabenin son harfi, yön tuşları fn duşu sıfır tuşu hiç çalışmadığı gibi kafasına göre bastığım halde algılamadığı oluyor. İki gün önce sırf bundan dolayı uyarı aldım :cry:
Klavye değişmeli 45 ve yükselen bir etiket taşır da onun hakkında bişey çıkmıyor CPU ne?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı