Linux işletim sistemi önerisi

Arsenik

Decapat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Aklım çok karıştı. Şimdi Kubuntu mu yoksa KDE Neon mu indirsem diye düşünüyorum. Kullanım olarak hangisi daha basit ve bana sorun yaşatmaz ?
Fark etmez denebilir, şimdilik kullandığın dağıtımın bir önemi yok. Ancak KDE Neon KDE Masaüstünün geliştiricileri tarafından geliştirildiği için daha stabil olması muhtemeldir. Ancak dediğim gibi, bunlara 2-3 ay kullandıktan sonra karar vereceksin. Burada sana şu iyi dese bile kendi gözün ile görmediğin sürece anlamsız olacak, en iyi seçenek 2 dağıtımı da denemen.

KS
Chitoge Kirisaki
Yer
Gamo-Chan'ın yanı.
Fark etmez denebilir, şimdilik kullandığın dağıtımın bir önemi yok. Ancak KDE Neon KDE masaüstünün geliştiricileri tarafından geliştirildiği için daha stabil olması muhtemeldir. Ancak dediğim gibi, bunlara 2-3 ay kullandıktan sonra karar vereceksin. Burada sana şu iyi dese bile kendi gözün ile görmediğin sürece anlamsız olacak, en iyi seçenek 2 dağıtımı da denemen.

O zaman KDE Neo'nu indirip deneyeceğim. Yardımcı olan herkese teşekkür ederim.

Makaleler
5
KDE Neon ve Fedora KDE Spin güzel dağıtımlardır. K Masaüstü Ortamı neredeyse her şekle girebilecek kapasiteye sahip. Kurulumdan hemen sonra sistemin güncellenmesini sağlamalısınız.

Fedora:
pkexec dnf update -y
KDE Neon:
pkexec apt full-upgrade -y

Yukarı