Linux kullanıcıları hakkında ne düşünüyorsunuz?

Soru olunca zaten sorumuzu anlattığımız bir konu açıyoruz. Kullanıcıları hakkında da özel bir şey düşünmeme gerek yok. Bu konudan hiçbir şey anlaşılmıyor yalnız.

Aklınıza Linux hakkında soru geldiğinde konu açabilirsiniz. Ben açmayın demiyorum. İsterseniz de bu konuya sorabilirsiniz. Siz karar verin. Ve siz bir şey düşünmüyor olabilirsiniz ama belki başkaları Linux kullanıcıları hakkında bir şey veya şeyler düşünüyordur ve belki de düşündüğü şey veya şeyler yanlıştır, doğrusunu biliyorsak düzeltiriz. Ama benim düzeltmem, başkasının düzeltmesi veya düzeltmemiz için bu konuya, başka bir konuya mesaj yazması, konu açması, birine sorması vb. gerekiyor.

Son düzenleme:
Ben de severim Linux'u ve kullanıcısıyıım fakat çok abartılıyor Linux kullanıcısı olmayı. Örneğin aşağıya bıraktığım GIF kendini hemen gösterecektir. Linux abartılacak bir şey değil bunu anlayın lütfen. Halka seslenmiş gibi oldum ama artık içimde kalmıştı. Bari bu konuda belirteyim dedim.

Genel internet kitlesi işte, bilgisi olmayan konuları abartmayı çok seviyorlar. Bu durumu özetliyor.
1607357152197.png

@Dengesiz Kokarca Among Us, Stardew Valley, Life is Strange vs. liste uzar. Among Us kurmaya çalıştım fakat sistemimden dolayı bir sıkıntı çıktı sanırım, sorunlu çalışıyordu.

Son düzenleyen: Moderatör:
@nefsdead Stardew Valley bende de var. Sorunsuz çalışıyor. Life is strange hiç oynamadım. Among Us'a bir şey diyemem. Town of Salem sever misin? Bende çalışıyor fakat sende çalışacağının garantisini veremem. Dual-boot yapabilirsin.

@nefsdead Stardew Valley bende de var. Sorunsuz çalışıyor. Life is strange hiç oynamadım. Among Us'a bir şey diyemem. Town of Salem sever misin? Bende çalışıyor fakat sende çalışacağının garantisini veremem. Dual-boot yapabilirsin.
Sistemim eski, dual-boot yaparsam kasma ya da başka sıkıntılar yaşar mıyım?

Geri
Yukarı