MX Linux hakkında ne düşünüyorsunuz?

Yorum yapan herkese teşekkür ediyorum. Şu an MX Linux'a geçmiş bulunmaktayım. İlk izlenimim oldukça stabil, hızlı ve güzel. Wi-Fi driverım Windows 10 ve Linux dağıtımlarında genellikle hep sıkıntılıdır genelde uğraşmak gerekir. Bu otomatik sorunsuz kurdu. Niye Distrowatch'da birinci olmuş kurunca anladım. Gerçekten insan akıcılığı hissediyor(bana Mint'ten bile akıcı geldi.) şu anlık herkese öneririm. Bir tane de SS bırakıyorum.🙂
Eki Görüntüle 770328

Panel ayarlarında istediğin her şeyi ayarlayabilirsin. Panele öge eklemeye gelip biraz bakınırsan çok daha istediğin gibi bir panele sahip olabilirsin.

Özelleştirmeler için de xfce-look.org sitesine girip temalara, mouse işaretçilerine ve pencere kenarlıklarına bakabilirsin.

Son düzenleme:
Yorum yapan herkese teşekkür ediyorum. Şuan MX Linux'a geçmiş bulunmaktayım. İlk izlenimim oldukça stabil, hızlı ve güzel. Wifi driverım Windows 10 ve linux dağıtımlarında genellikle hep sıkıntılıdır genelde uğraşmak gerekir. Bu otomatik sorunsuz kurdu. Niye Distrowatch'da birinci olmuş kurunca anladım. Gerçekten insan akıcılığı hissediyor(bana Mint'ten bile akıcı geldi.) Şuanlık herkese öneririm. Bir tane de SS bırakıyorum.🙂
Eki Görüntüle 770328
Hocam muhteşem görünüyor. Hala nasıl çalışıyor sizde? ve Güncel yorumunuz nedir?

Yeni konular

Geri
Yukarı