Linux kurulum ekranı gelmiyor

AMD'nin sitesinden driver buldum ama bu .exe dosyasi. exe dosyasindan yuklemek icin adimlar:
  1. RAID sürücüsü yürütülebilir dosyasını bir USB sürücüye veya CD/DVD'ye kopyalayın.
  2. USB sürücüsünü Windows'u yüklemek istediğiniz bilgisayara takın ve ondan önyükleme yapın.
  3. Kurulum dilini ve diğer seçenekleri seçmeniz istendiğinde, Komut İstemi penceresini açmak için Shift + F10 tuşlarına basın.
  4. RAID sürücüsü yürütülebilir dosyasının konumuna cd komutunu kullanarak geçin.
  5. Yürütülebilir dosyayı /s anahtarını takip ederek geçici bir dizine çıkarmak üzere çalıştırın. Örneğin: setup.exe /s
  6. Dosyalar çıkarıldıktan sonra, cd komutunu kullanarak çıkarıldıkları geçici dizine gidin.
  7. RAID denetleyicinizin .inf dosyasının adını takip eden "drvload" komutunu yazın. Örneğin: drvload oem0.inf
  8. "exit" yazarak Komut İstemi penceresinden çıkın.
  9. Windows kurulum işlemini normal şekilde devam ettirin.

Son düzenleme:
Baska sürücü bulmaliyim o zaman bu uyumlu degil.

Ayni sekilde bu ZIP dosyasini da deneyebilir misiniz? @Hüseyin1834
Bu driverd işe yaramadı.
AMD'nin sitesinden driver buldum ama bu .exe dosyasi. exe dosyasindan yuklemek icin adimlar:

Şimdi bunu deniyorum

1687772125601.png

indirilmiyor hocam

Sağolun, sanırım ben windows'a dönemeyeceğim :DD deneyip geri dönüş yapacağım.

Sağolun, sanırım ben windows'a dönemeyeceğim :DD deneyip geri dönüş yapacağım.
Oda olmadı. İso dosyasında sorun olabilir mi? Eğer öyleyse Ventoy kurulumunu kaldırıp bir internet kafede normal windows 10 iso yazdırabilirim. Birazdan dışarı çıkmam gerek zaten önünden geçerken halledebilirim daha iyi olur derseniz.

Son düzenleme:
Sağ olun, sanırım ben Windows'a dönemeyeceğim :DD deneyip geri dönüş yapacağım.

Oda olmadı. ISO dosyasında sorun olabilir mi? Eğer öyleyse Ventoy kurulumunu kaldırıp bir internet kafede normal Windows 10 ISO yazdırabilirim. Birazdan dışarı çıkmam gerek zaten önünden geçerken halledebilirim daha iyi olur derseniz.

Bu dosya exe oldugu icin digerleri gibi degil de anlattigim adimlarla yapmayi denediniz degil mi? ISO dosyasi da bozuk olabilir.

Bu dosya exe oldugu icin digerleri gibi degil de anlattigim adimlarla yapmayi denediniz degil mi? ISO dosyasi da bozuk olabilir.
Linux'da exe dosyası açılmıyor. Kurulum kısmında da windows tarafında yukarıdaki hatayı verdi. İso dosyası 2 tane bulunuyor flash bellekte biri win10 diğeri 11 ikiside aynı hatayı alıyor. Dediğim gibi daha iyi olur derseniz normal iso kurayım kafeden

Linux'da exe dosyası açılmıyor. Kurulum kısmında da Windows tarafında yukarıdaki hatayı verdi. ISO dosyası 2 tane bulunuyor flash bellekte biri Windows 10 diğeri 11 ikisi de aynı hatayı alıyor. Dediğim gibi daha iyi olur derseniz normal ISO kurayım kafeden

Linux'ta yapacaginiz tek islem exe dosyasini flasha atmak olacak. Exeden driver yukleme islemini anlattigim adimlarla Windows tarafinda yapmaniz gerekiyor. 2 ISO'nun da bozuk olmasi cok olasi degil bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı