Linux kurulum ekranı gelmiyor

@oyayeronu @ernakts29 ve yardımcı olmaya çalışan diğer arkadaşlar hepinize teşekkürler. Sorunu çözdüm. İnternet kafede Windows bir bilgisayardan Flas Belleğe Windows yazdırdım. Eve geldim kuruluma başladım ve diskleri gördü. Şuan bilgisayar kurulum aşamasında. Muhtemelen sorun Ventoy uygulamasından kaynaklanıyordu. Benim gibi sorun yaşayan arkadaşlar dediğimi deneyebilir. İyi forumlar

Linux üzerinde Windows usb oluşturmak istiyorsanız öncelikle sanal bir makineye Windowsu kurmanız gerekiyor. Sonra sanal makine ayarlarından usb diski windows sanal makinesine göstererek sanal makinede rufus ile windows usb oluşturabilirsiniz.

Linux üzerinde Windows usb oluşturmak istiyorsanız öncelikle sanal bir makineye Windowsu kurmanız gerekiyor. Sonra sanal makine ayarlarından usb diski windows sanal makinesine göstererek sanal makinede rufus ile windows usb oluşturabilirsiniz.
O kadar uğraşmaya gerek yok.
Ventoy da iş görüyor WoeUSB-ng de...
Arkadaş Ventoy ile sorun yaşamış ama muhtemelen WoeUSB-ng ile yaşamazdı.

O kadar uğraşmaya gerek yok.
Ventoy da iş görüyor WoeUSB-ng de...
Arkadaş Ventoy ile sorun yaşamış ama muhtemelen WoeUSB-ng ile yaşamazdı.
Ben çoğunda sorun yaşadım. Sürekli olarak yükleme medyası seçme ekranında kalıyordu. Bu şekilde ikinci bir pc ihtiyaç duymadan halledebildim.

Geri
Yukarı