Linux kurulur mu?

Ben de geçmek istiyorum ancak daha önce Mac'imde kurduğum Windows Bootcamp'in içinde 90 sayfalık Japonca arşivim vardı. Başlangıç diskini seçemedim ve bilgisayarı kapattım. Yeniden açılsın bir daha deneyeyim diye. Açtığımda Bootcamp diskim silinmiş ve depolamam iade edilmişti 1.diskime. Öyle sıkıntıları var mı?
Bu arada 90 sayfa altı üstü demeyin içi tamamen kanjilerle (日本における漢字) doluydu.
Kurulum adımlarını dikkatli ve bir rehberle birlikte yaparsanız sorun çıkmaz.

@realmoonlight Bana ProtonDB ile oyun çeşitliliği yetiyor. Tabii RDR 2 v.b oynayacaksa durum başka.
Oynadığım ve oynamış olduğum bazı oyunlar
1- Dying Light
2- Dead İsland
3- Town of Salem
4- ETS
5- DotA 2
6- Victor Vran
7- Fistful of Flags
8- NMRIH

@realmoonlight Lutris ile Epic Games kurulabiliyor ama her oyun açılmıyor haklısın. Bu arada yazdığıma tekrar bak, oynadığım oyunları yazdım. Mesela Epic Games ile Torchlight-2 oynamıştım Linux'ta.

Linux varken Windows kullanmam zaten oyunların tamamı ve kullandığım programların tamamı olsa. Fusion 360 falan yok.

Epic yok, ben Linux kullanıyordum dayanamadım. Oyun çok az var. Onun dışında annemin ve babamın bilgisayarlarından Windows kaldırıp Linux Mint kurdum. Çok memnunlar.
Epic Games'in kullanıcı dostuymuş gibi davranıp aslında hiç kullanıcı dostu olmadığının göstergelerinden biri.

Hangi programları kullanıyorsunuz? Onları söyleyin size cevabını verelim. Program dışında görüntüsü için geçebilirsin, birçok farklı masaüstü ortamı bulunuyor. İstediğini seçip kendin özelleştirebilirsin.

Oyun oynuyorum genelde Daylight Minecraft CS:GO onun dışında Online eğitim programları kullanıyorum Zoom EBA.

Yeni konular

Geri
Yukarı