Linux Mint çok güzel!

342524

Hectopat
Makaleler
3
Merhabalar, Linux Mint hakkında görüşlerimi anlatmak istedim.
Linux Mint gerçekten harika. Windows'tan kat kat hızlı.
Özelleştirilebilir olması gerçekten hoş.
Kısacası Linux Mint çok güzel.
PC'si kötü olup Windows'a alışmışlar Linux Mint kurabilirler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, Linux Mint hakkında görüşlerimi anlatmak istedim.
Linux Mint gerçekten harika. Windows'tan kat kat hızlı.
Özelleştirilebilir olması gerçekten hoş.
Kısacası Linux Mint çok güzel.
PC'si kötü olup Windows'a alışmışlar Linux Mint kurabilirler.

Bence harika, hafif, hızlı.
Her türlü bakımdan güzel bir Linux ama uygulama yöneticisini biraz düzeltmeleri lazım.

Ben de kurmayı düşünmüyor değilim açıkçası. Windows 10'a yeni geçtim, SSD ve 4 GB RAM bellek olmasına rağmen yavaş çalışıyor, memnun kalamadım. Linux kullananlar genel anlamda ne gibi sorunlar yaşıyorlar ya da yaşıyorlar mı? Linux'a geçince uygulama yükleyememe, uyumluluk sorunları, sürücü sorunları veya Windows işletim sisteminde yüklenebilen uygulamaları kullanamayacağımdan korkuyorum.

Avantaj dezavantajlarını vs. görebileceğim bir yer var mı merak ediyorum.
Dezavantajını bilmen yeterli. Windows özel programları veya korsan oyunları oynamak istersen başın ağrıyabilir.

Ben de kurmayı düşünmüyor değilim açıkçası. Windows 10'a yeni geçtim, SSD ve 4 GB RAM bellek olmasına rağmen yavaş çalışıyor, memnun kalamadım. Linux kullananlar genel anlamda ne gibi sorunlar yaşıyorlar ya da yaşıyorlar mı? Linux'a geçince uygulama yükleyememe, uyumluluk sorunları, sürücü sorunları veya Windows işletim sisteminde yüklenebilen uygulamaları kullanamayacağımdan korkuyorum.

Evet hepsini Wine desteklemiyor ben dualboot kullanıyorum.

Dezavantajını bilmen yeterli. Windows özel programları veya korsan oyunları oynamak istersen başın ağrıyabilir.
Wine var hocam. Tek sıkıntısı AC olan oyunlar hile olarak algılayıp ban atıyor. Ama singleplayer oyunlar için kullanılabilir.
Evet hepsini Wine desteklemiyor ben dualboot kullanıyorum.
Hocam ben dual boot kurunca windows'um silindi. VMware kullanıyorum. Ama orada bile hızlı.

Yeni konular

Geri
Yukarı