Çözüldü Linux Mint ınstallscript nedir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

708176

Femtopat
Linux Mint'te indirdiğim dosyanın içinden Installscript diye bir şey çıkıyor ve dosyayı başlatmak için gereken dosya yok, Installscriptin ne olduğunu anlamam uzun sürmedi ama Linux'a geçeli 1 hafta bile olmadı Installscriptin içeriği ise,

DirectX
Hasrunkey---> "karmaşık yazılar"
Process 1---> "karmaşık yazılar"
Command1---> "/silent"
NoCleanUp---> "1"

VCRedist
Bazı farklılıklar dışında tamamen aynısı.

Kvsignatures---> karmaşık sayılar

Linux Mint'te indirdiğim dosyanın içinden Installscript diye bir şey çıkıyor ve dosyayı başlatmak için gereken dosya yok, Installscriptin ne olduğunu anlamam uzun sürmedi ama Linux'a geçeli 1 hafta bile olmadı Installscriptin içeriği ise,

DirectX
Command1---> "/silent"
NoCleanUp---> "1"

VCRedist

Hangi dosyayı indirdiniz ve nereden indirdiniz?

@Nizel G

Torrent sitesinden indirdim Windows içindi ancak Wine var kurmak mümküm.
Terminali nasıl kullanacağımı bilmediğim için kuramıyorum, hangi yazının bana ne yapmamı söylediği anlamak istiyorum sadece.

Tam olarak ne indirdiğinizi anlamadığım için yardımcı olamıyorum ama Wine yerine bottles kullanabilirsiniz.

DirectX
Command1---> "/silent"
NoCleanUp---> "1"

VCRedist

Hocam siz kaynak kodunu mu indirdiniz?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı