Çözüldü Linux Mint - MacOS tema paketleri nereden bulunur?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

BayCoder

Hectopat
Makaleler
4
Daha fazla  
Öncelikle iyi forumlar, eski ve optimizasyonu kötü denilebilecek bir bilgisayarım var. Bu bilgisayarda Linux Mint kullanıyorum. Ve bilgisayarımı şu an macOS sistemine benzetmek istiyorum. Ama aşağıda verdiğim paketleri Mint'de bulamadım bunları nasıl indirebilirim?

vala-panel-appmenu-common-git vala-panel-appmenu-registrar-git vala-panel-appmenu-xfce-git appmenu-gtk-module panther-launcher-git

Çözüm
Xfce'ye vala-menu kurmak için aşağıdaki komutu çalıştır.

Kod:
sudo apt install vala-panel-appmenu appmenu-gtk3-module appmenu-gtk2-module xfce4-appmenu-plugin

Panther menü'yü ana sayfasından indirip kurarsın (Ubuntu paketi). Panther Launcher
Xfce için;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Cinnamon için;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

neofetch çıktısıyla öğrenebilirsiniz. sudo apt-get install neofetch ile neofetchi kurup çıktıyı aldığınızda, "de" yazan kısımda Xfce, cinnamon ya da Mate yazacaktır.

cinnamon temaları için buraya tıklayarak, mate temeları için buraya tıklayarak, xfce temaları için buraya tıklayarak (hepsi zaten pling alt alan adlarıdır) istediğiniz temayı indirip arşivden çıkardıktan sonra, /home/kullanıcıadınız klasörü altında, yeni bir ".themes" klasörü içerisine atıp, ayarlar görünüm kısmından temanızı seçebilirsiniz.

Xfce için;
Cinnamon için;

Zaten o videodan gelmiş belli ki. O videolarda da bu paketleri kurdurtuyor. Arkadaş da paketleri bulamamış.

Yeni konular

Geri
Yukarı