Linux Mint ve Windows Dual Boot Yapılmalı mı?

Ekran kartınız AMD ise, ve CS:GO oynuyorsanız daha yüksek FPS alma şansınız var.
1613647873830.png

1613647891138.png

Artar mı? :D

Dual Boot yapın derim. Ayrıca disk için konu açın bence, ben disk işini beceremedim kurarken Windows'a zarar verdim. Direkt Linux kurmak zorunda kaldım. Linux'ta Windows ISO'su hazırlayıp Windows'a geçtim.

Oyun için Linux kurmak ne kadar doğru bilemiyorum, ne yazık ki her oyun desteklemiyor. Oyun için geçecekseniz Windows 8.1'e bir bakın derim.

Dual Boot yapın derim. Ayrıca disk için konu açın bence, ben disk işini beceremedim kurarken Windows'a zarar verdim. Direkt Linux kurmak zorunda kaldım. Linux'ta Windows ISO'su hazırlayıp Windows'a geçtim.

Oyun için Linux kurmak ne kadar doğru bilemiyorum, ne yazık ki her oyun desteklemiyor. Oyun için geçecekseniz Windows 8.1'e bir bakın derim.
Sadece CS:GOveLOL(Yarım saat felan) oynarım. Zaten genelde forumda takılıyorum.

Mint'i oyunlarda vs daha yüksek fps almak için kuracağım. Ama memlun kalmazsam 0.4 upluad ile tekrar windows kurmak zorunda kalmak istemiyorum.

Linux daha çok günlük kullanım içindir. Oyun kötü demek yanlış olur. Oyunlarda FPS değeriniz artabilir, bunun sebebi Linux'ta daha az servis ve hizmetlerin çalışması, kaynakların boşa tüketilmemesidir.

Geri
Yukarı