Linux Mint'ten Windows'a nasıl geçilir?

• Konuyu başlatan Oldus
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 23
  • Görüntüleme 593
USB'ne GPT formatında Ventoy kur. Ardından Windows ISO'nu indirip USB'ye kopyala. Kopyalama bitince güvenli çıkar de ve USB'nin güvenli çıkma sürecinin bitmesini bekle. Süreç bitince USB'yi çıkar tak ve bilgisayarı yeniden başlat. BIOS'tan USB'yi boot et ve Windows ISO'sunu seç ardından wimboot seçeneğini seç. İlk başta yüklemeni isteyecek evet de. Ardından Windows kurulum ekranı gelecek. Kurulum adımlarını takip et ve bilgisayarı yeniden başlat. Hayırlı olsun, Linux'tan Windows'a geçtin.

Ventoy rehberi:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Vento'yu Linux'a mı kuracağım.

Hocam işlemci destekliyorsa 64 Bit uçun. Ama desteklemiyorsa 32 Bit seçenekleri de var bazılarının.

Windows 10'da kasıyordu Linux'a geçtik şimdi kötü hani iyi olmadı bilgisayar için geri dönmek istiyoruz.

USB'ne GPT formatında Ventoy kur. Ardından Windows ISO'nu indirip USB'ye kopyala. Kopyalama bitince güvenli çıkar de ve USB'nin güvenli çıkma sürecinin bitmesini bekle. Süreç bitince USB'yi çıkar tak ve bilgisayarı yeniden başlat. BIOS'tan USB'yi boot et ve Windows ISO'sunu seç ardından wimboot seçeneğini seç. İlk başta yüklemeni isteyecek evet de. Ardından Windows kurulum ekranı gelecek. Kurulum adımlarını takip et ve bilgisayarı yeniden başlat. Hayırlı olsun, Linux'tan Windows'a geçtin.

Ventoy rehberi:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Abi olmuyor Allah rızası için yardım ediniz ya ağlıyorum.

Windows 10'da kasıyordu Linux'a geçtik şimdi kötü hani iyi olmadı bilgisayar için geri dönmek istiyoruz.
Sistem özelliklerin nedir? Ona göre 64 bit ya da 32 bit önerelim.
Abi olmuyor Allah rızası için yardım ediniz ya ağlıyorum.
Ventoy karmaşık geldiyse Rufus'a da bakabilirsin.

Sistem özelliklerin nedir? Ona göre 64 Bit'ya da 32 Bit önerelim.

Ventoy karmaşık geldiyse Rufus'a da bakabilirsin.

Hocam Linux üzerinde Rufus kullanılamıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı