Çözüldü Linux/ubuntu kurulum ekranında ekran dağılmış görünüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

m3081

Hectopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar Windows 10 yanına Ubuntu 20.04 LTS kuracaktım ancak kuramıyorum. Çünkü ekran sanki birisi yumruk atmış da ekran dağılmış gibi görünüyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Ben daha önce kullanmıştım ama sürekli çökme sorunu yaşıyordum. Bir de güvenli değil diyorlar.

Tamam ben o zaman Kubuntu isosunu indirdim şu an Rufus ile yazıyorum.
Arkadaşlar Kubuntu'nun Dual Boot özelliği yok galiba ve Kubuntu'yu safe Graphics ile denedim ve bir program kurayım dedim ilk başta Windows gibi çift tıklayarak açıp kuracağımı sandım ama işler çok karıştı galiba Linux bana göre değil herksese yardımları için çok teşekkürler.
Öncelikle flash ile Boot ettim sonra ok tuşları ile kurmayı seçtim sonra dosyaları kontrol etti ve arayüz geldiğinde bozulmalar başladı.
Nedenini tam bilememekle birlikte geçen sefer de IDM ile indirdiyseniz dosyalarda hata oluşmuş olabilir. Bu nedenle IDM kullanmadan indirip bildiğiniz gibi kurulum yapın, yine aynı sorun olursa yazın deneyelim.

Nedenini tam bilememekle birlikte geçen sefer de IDM ile indirdiyseniz dosyalarda hata oluşmuş olabilir. Bu nedenle IDM kullanmadan indirip bildiğiniz gibi kurulum yapın, yine aynı sorun olursa yazın deneyelim.

Tamam teşekkürler yeniden başlatayım indirmeyi.
Arkadaşlar Microsoft Edge ile indiremedim IDM açıyor Firefox'tan indireceğim.

Geri
Yukarı