Çözüm Linux'de Microsoft Edge beta kurulumu ve hesap eşitleme

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

BayCoder

Hectopat
Makaleler
4
Daha fazla  
Öncelikle iyi forumlar, şu an Gnu/Linux üzerinde Microsoft Edge dev kullananlar var. Onlara sevinecekleri bir haber vermek istiyorum. Microsoft Edge beta kanalı kısa bir süre önce Linux için yayınlandı. Bende bir kurulum rehberi hazırlamak istedim.

Öncelikle Microsoft Edge Insider sitesine gidiyoruz. Ve "beta kanalı" yazan Edge'i dağıtımımızın altyapısına göre indiriyoruz.
msrdge.png
Debian'da kurulum yapmak için sudo dpkg -i /home/kullaniciadi/İndirilenler/microsoft-edge-beta_91.0.864.15-1_amd64.deb kodunu kullanıyoruz. Ve Microsoft Edge beta kuruluyor.

Not: Arch tabanlı sistem kullanan arkadaşlar için şu anlık sadece aur depolarında mevcut. AUR (en) microsoft-edge-beta_91.0.864.15-1

Şu an kurduğumuz Edge beta üzerinde eğer oturum açamayanlar varsa Edge'i açıyoruz ve Edge://flags/ adresine gidiyoruz. Ve arama kısmına msa sign in yazıyoruz ve enabled hale getiriyoruz.

Bu rehber burada tamamlandı. Sormak istediğiniz veya eklememi istediğiniz bir şey olursa bana ulaşabilirsiniz. İyi forumlar görüşürüz.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı