Linux'ta IDM ve Office programları gibi programların muadilleri var mı?

Ahmsef

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Linux'e gayet ilgim vardı ve kendimi 1 ay boyunca Linux Mint kullanmaya zorlayacağım. 256G'lik 2. diskime Dual boot olarak kurdum ve kullandığım programların listesini aşağıya yazacağım. Ayrıca program önerinizi istiyorum.

Aynısı olmasa da olurlar:
1- Adobe Acrobat reader.
2- Internet Download Manager.
3- OneNote.
4- Office programları.
5- Geogebra.

Aynısı şart olanlar:
1- Doping Hafıza.
2- Minecraft.
3- CurseForge Minecraft için mod yükleyicisi.
4- Adobe indesign proje ödevim var lazım.

Programlar bu kadar ayrıca önerilerinizi de istiyorum. Linux Mint hakkında yardımcı olursanız sevinirim.

Merhaba arkadaşlar. Linux'e gayet ilgim vardı ve kendimi 1 ay boyunca Linux Mint kullanmaya zorlayacağım. 256G'lik 2. diskime Dual boot olarak kurdum ve kullandığım programların listesini aşağıya yazacağım. Ayrıca program önerinizi istiyorum.

1- Adobe Acrobat reader.
3- OneNote.
4- Office programları.
5- Geogebra.

Aynısı şart olanlar:
1- Doping Hafıza.
2- Minecraft.

Programlar bu kadar ayrıca önerilerinizi de istiyorum. Linux Mint hakkında yardımcı olursanız sevinirim.
Minecraft zaten native olarak var. Office için Libreoffice öneririm. Pdf readeri var olabilir Libreofficein emin değilim. Freedownloadmanager var.

1- Adobe Acrobat reader.
3- OneNote.
4- Office programları.
5- Geogebra.

Aynısı şart olanlar:
1- Doping Hafıza.
2- Minecraft.

Exe uzantılı dosyaları indirmeye yarayan bir program vardı ona bakabilirsin doping hafıza için

Yeni konular

Geri
Yukarı