Çözüldü Linux'tan Windows'a geri dönme

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Merhabalar,
Dün bir hata yapıp Linux Mint 20.1 kurdum. Linux kurarken Windows'u sildim fakat hiç hoşuma gitmedi ve tekrar Windows 8.1 kurmak istiyorum. Yardımlarınız bekliyorum, şimdiden teşekkür ederim.

(Sistemim UEFI değil.)

WoeUSB ile USB'nize Windows ISO'ları yazabilirsiniz.
Ventoy kullanın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam bu videoyu izledim. Bir yerde hata veriyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar,
Dün bir hata yapıp Linux Mint 20.1 kurdum. Linux kurarken Windows'u sildim fakat hiç hoşuma gitmedi ve tekrar Windows 8.1 kurmak istiyorum. Yardımlarınız bekliyorum, şimdiden teşekkür ederim.

(Sistemim UEFI değil.)

Çözüm
Hocam Windows 10 ISO indir USB'ye direk kopyalarsan olur. Benim UEFI sistemimde olmuştu. Yani şu an kullandığım. Yazdırmaya lüzum yok. Ama eski tip ise PC CD kullanmak gerekebilir. Ya da çeşitli yazılımlar ile sisteme direk yazabilirsinis.

Hocam Windows 10 ISO indir USB'ye direk kopyalarsan olur. Benim UEFI sistemimde olmuştu. Yani şu an kullandığım. Yazdırmaya lüzum yok. Ama eski tip ise PC CD kullanmak gerekebilir. Ya da çeşitli yazılımlar ile sisteme direk yazabilirsinis.

Cevaplarınız için teşekkür ederim. Woe ile sorunu çözdüm. Sistemim UEFI olmadığı için biraz sıkıntı çektim ama oldu.

Cevaplarınız için teşekkür ederim. Woe ile sorunu çözdüm. Sistemim UEFI olmadığı için biraz sıkıntı çektim ama oldu.
WoeUSB ile yazmanız iyi olmuş, zira eğer dos değilde gpt olarak formatlanmışsa kopyalamanız UEFI olarak boot etmek zorunda olmanız demek olurdu. WoeUSB hem UEFI hem MBR olarak yazıyor.

Geri
Yukarı