Lisans okurken aynı zamanda önlisans bölümü okunabilir mi?

@Forsium birisi örgün, diğeri de açık öğretim fakültesi olmalı. Aynı anda iki örgün bölümün okunması mümkün değil.

Dostum iki lisans ya da iki ön lisans okuyamaz. Ama bir lisans bir ön lisans okuyabilir diye biliyorum. Ama lisans bittiğinde önlisanstan atama alamaz. Bizim fakültede önlisanstan atanıp sonra lisans bitirip o hastanenin içinde bölüm değiştiriyorlar genelde. Normal örgün eğitim ikisi de.

Peki sormak istediğim şu ben uzaktan öğretim veren bir üniversitede okumak istiyorsam bu sene seçim olarak onu yazıp eğer seçilirsem her hangi ekstra bi işlem yapmama gerek var mı? yoksa direkt olarak hiç bir şey yapmadan devam edebiliyor muyum

@Forsium doğru, şimdi aklıma geldi. Yanlış bilgi vermiş olmayayım, bilgimin üstünü çizdim. Teşekkürler, aynı anda iki lisans ya da ön lisans bölümü okunamıyor.
Bahsettiğim bölümlerden birisi lisans birisi önlisans.

İngilizce Öğretmenliği okurken açıktan Web Tasarım ve Kodlama okudum (2 senelik). Bulunduğun ilde hangi üniversitenin açık öğretim bürosu varsa gidip görüşebilirsin. Çoğu bölüme sınavsız kayıt yaptırabiliyorsun 4 senelik bölüm okuduğun için

Dostum iki lisans ya da iki ön lisans okuyamaz. Ama bir lisans bir ön lisans okuyabilir diye biliyorum. Ama lisans bittiğinde önlisanstan atama alamaz. Bizim fakültede önlisanstan atanıp sonra lisans bitirip o hastanenin içinde bölüm değiştiriyorlar genelde. Normal örgün eğitim ikisi de.
Merhaba. Yani bir örgün 4 yıllık bölüm ve örgün 2 yıllık bölüm aynı anda okunabiliyor mu? Çünkü bazı 2 yıllık bölümler Açık Öğretimlerde bulunmuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı