Metro 2033 Redux finalinde alternatif son hangisidir?

Yutka46

Picopat
Daha fazla  
Oyunu bugün bitirdim. Finalde füze ile kara derilileri öldürdük. Ama biraz oyun hakkında inceleme vb. yazıları okurken oyunun 2 sonu olduğunu öğrendim. Kara derililerle irtibata geçtiğimiz vs.

Alternatif son hangisi? Last Light'ı etkiliyor mu? Ve benim bitirdiğim son kötü mü iyi mi? Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu oyun serisinde yaptığın hiçbir şey diğer oyunu etkilemiyor tüm seride 2 farklı son var ve oyun bir sonraki oyunda kendi doğru sonunu seçiyor mesela 1. oyunun kabul edilen sonu kötü son ve hikaye 2. oyuna öyle geçiyor.

Oyunu bugün bitirdim. Finalde füze ile kara derilileri öldürdük. Ama biraz oyun hakkında inceleme vb. yazıları okurken oyunun 2 sonu olduğunu öğrendim. Kara derililerle irtibata geçtiğimiz vs.

Alternatif son hangisi? Last Light'ı etkiliyor mu? Ve benim bitirdiğim son kötü mü iyi mi? Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
Diğer oyunları etkilemiyor ama füze ile öldürdüğünüz son hikayedeki cannon son diyebiliriz.

Yani 2. oyunda füze ile karaderililerin öldürülme sonu asıl son olarak kabul edilip onun üzerine devam ediyor.

Diğer oyunları etkilemez bitirdiğiniz son kötü son ile bitirmişsiniz.

İyi son u izledim YouTube'dan. Füzeyi fırlatmıyoruz. Kara derililerle barış sağlıyoruz. Oyunun başından beri bunları yok etmek için yola çıkıyoruz. Amacımızı kötü sonla birlikte yerine getiriyoruz. Ama kara derilileri füze ile öldürmememiz iyi son diye geçiyor. Bir terslik yok mu hocam?

İyi son u izledim youtubeden. Füzeyi fırlatmıyoruz. Kara derililerle barış sağlıyoruz. Oyunun başından beri Bunları yok etmek için yola çıkıyoruz. Amacımızı kötü sonla birlikte yerine getiriyoruz. Ama Kara derilileri füze ile öldürmememiz iyi son diye geçiyor. bir terslik yok mu hocam?
Aynen. ben böyle hatırlıyorum

İyi son u izledim YouTube'dan. Füzeyi fırlatmıyoruz. Kara derililerle barış sağlıyoruz. Oyunun başından beri bunları yok etmek için yola çıkıyoruz. Amacımızı kötü sonla birlikte yerine getiriyoruz. Ama kara derilileri füze ile öldürmememiz iyi son diye geçiyor. Bir terslik yok mu hocam?
Evet ama fark etmiyor devam oyununda kötü sonu ele alıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı