Lisansbudur güvenilir mi?

Hocam denetim masası>program kaldırma kısmından şu an bilgisayardaki office ile ilgili şeyleri kaldırın, ardından bu linke tıklayarak, Microsoft Office 32-64 bit bilgisayarınıza göre indirin ve kurulumu yapın.

Zaten hiç Office programı yüklü değil. SS attığım uygulama, Windows'un içinde gelmişti ki silinmiyor da. Daha önce hiç açmamıştım. Ayrıca gönderdiğiniz site güvenli mi ? Herhangi bir sorun yaşar mıyım ?

Pekala, deneyeceğim.

Ancak lütfen yanlış anlamayın, SS attığım uygulama üzerinden yapılamaz mı ? Uyumsuzluk sorunu mu olur ?

Ayrıca bu saatte gelip de cevap yazıp, yardım ettiğiniz için teşekkür ederim.
Hocam ben ss attığınız uygulamanın ne olduğunu anlamadım ama isterseniz oraua bi giriş yapın, sonra gelen ekranı ss atın bakalım anlayabilecek miyiz. İndirmeyin şimdilik bir şey elimizdekine bi bakalım.

Rica ederim ne demek. Hallederiz umarım.

Hocam ben ss attığınız uygulamanın ne olduğunu anlamadım ama isterseniz oraua bi giriş yapın, sonra gelen ekranı ss atın bakalım anlayabilecek miyiz. İndirmeyin şimdilik bir şey elimizdekine bi bakalım.

Rica ederim ne demek. Hallederiz umarım.
Bu sanırım OneDrive üzerinden Office 365'in deneme sürümü. Muhtemelen bir aylık ve benim istediğim şeyden uzak. Zaten bilgisayara indirmek için de orijinal satın alım yapıp, premiuma geçmemi istiyor. Neyse. Ben olmadı keyi satın alıp, dediğiniz yerden indirerek işimi göreceğim. Yardımınız için tekrar teşekkürler.

Bu sanırım OneDrive üzerinden Office 365'in deneme sürümü. Muhtemelen bir aylık ve benim istediğim şeyden uzak. Zaten bilgisayara indirmek için de orijinal satın alım yapıp, premiuma geçmemi istiyor. Neyse. Ben olmadı keyi satın alıp, dediğiniz yerden indirerek işimi göreceğim. Yardımınız için tekrar teşekkürler.
Rica ederim hocam, keyi satın alıp dediğim yerden indirip aktivasyon yaparsanız işiniz hallolur, iyi geceler.

Yeni konular

Geri
Yukarı