YazılımBudur ve LisansBudur Nasıl?

Dün bu link üzerinden 13:16'da aldım. Saat 15:18'de mail adresime gönderdiler KEY'i. Tavsiye ederim.
Satıcı arkadaşın dediği gibi YazılımBudur'muş.

Ben de alacağım fakat
Dün bu link üzerinden 13:16'da aldım. Saat 15:18'de mail adresime gönderdiler KEY'i. Tavsiye ederim.
Satıcı arkadaşın dediği gibi YazılımBudur'muş.
Hangi yerden indirdiniz işletim sisteminizi ben de ona göre indireceğim lisans ile çalışması için indirilmesi gereken yer neresi.

Şimdi sipariş verdim. Ben bir şey indirmeyeceğim herhalde. W10 Pro deneme sürümü kurulu zaten. Keyi girip direkt etkinleştircem.
Evet. Hiçbir şey indirilmiyor. Gelen anahtarı direkt olarak etkinleştiriyorsunuz.

"Yazılımbudur"dan aldım ve 1 yılı geçti sorunsuz kullanıyorum. (Bu yazdığıma da yanlış bilgilendirme cezası verecek adminler var)

Ben de alacağım fakat

Hangi yerden indirdiniz işletim sisteminizi ben de ona göre indireceğim lisans ile çalışması için indirilmesi gereken yer neresi.

Windows 10'u İndirin

ikinci linkten indireceksin orjinal windowsu. key istediği zaman yazacaksın. ilk önce imajını indir sonra rufus ile usb'ye yükleyip usb üzerinden kur windows'u.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı