Lisansbudur'un MAK Windows Key göndermesi

Th3_Th13f

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar sorun başlıktaki gibi, bu site güvenilir dediler ama MAK Key gönderildi ne yapmam gerekir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aldığın yere başvur, yenisini versinler ya da paranı.
Gittigidiyor'da güvenilir bir satıcıdan alabilirsin. Ben gittigidiyor'dan aldım sıkıntı çıkmadı.

Asla güvenmedim böyle yerlere ve güvenmeyeceğim,windowsun asıl kendi yerinden almak varken böyle şeylere bulaşmayın derim.
Hocam o kadar para vermeyim demiştim maddi durum olmadığından da değil Sosyalde de bir farkı olmadığını söylediler defalarca ama OEM çıkmadı. Aslında ben de güvenmezdim ama insanlar tavsiye etti diye aldım.

@Hjiterisaky Sanırım 1000 TL'yi siz vereceksiniz?
Merhabalar sorun başlıktaki gibi, bu site güvenilir dediler ama MAK Key gönderildi ne yapmam gerekir?
Dostum satıcı ile iletişime geç ve durumu izah et, yenisini vereceklerdir.

Kendi yeri 1500 lira bu Key’ler 15 lira. Nasil bulasmayalim ki boyle seylere..
Gerekirse 1-2 ay dişimden sıkarım ama yine de orijinal alırım,15 tl olan ile 1500 tl olan arasında elbet bir şey vardır yani.
Hocam o kadar para vermeyim demiştim maddi durum olmadığından da değil Sosyalde de bir farkı olmadığını söylediler defalarca ama OEM çıkmadı. Aslında ben de güvenmezdim ama insanlar tavsiye etti diye aldım.
Orası öyle ama az önce de dediğim gibi,windows önemli,lisanslı almakta fayda var.

Windows önemli? Kafayı sıyırmışsınız, sadece bir işletim sistemine 1500 TL vermek kafa yapısına dahi uymuyor. Sanırsın oyunlarda FPS falan yükselecek, hiç lisans yapma daha iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı