Lisanslı Windows alınmalı mı?

Tamam kardeşim sen al. Benim için gerekliydi harcadım.

KMSpico ben format attığımda normalde kendi kendine gidiyordu ama senin key anakarta gömülmüş olabilir.
75TL'ye aldiginiz keylerle hicbir farki olmamasi cok ironik.
Neyse sizin paraniz, 1500TL'ye aldiginiz hiçlikle iyi şanslar. FPS yukseldi mi bari?

75TL'ye aldiginiz keylerle hicbir farki olmamasi cok ironik.
Konuya dönüp en baştaki mesajı okumanı tavsiye ederim. Adam ucuza aldığı keyden kurtulmak istiyor kurtulamıyor. Yapışıyorlar böyle bilgisayara. Bazen de kendi kendilerine key patlıyor. Bana enayi muamelesi yapmak yerine kendine bir şey olmaması için dua edebilirsin.

Konuya dönüp en baştaki mesajı okumanı tavsiye ederim. Adam ucuza aldığı keyden kurtulmak istiyor kurtulamıyor. Yapışıyorlar böyle bilgisayara. Bazen de kendi kendilerine key patlıyor. Bana enayi muamelesi yapmak yerine kendine bir şey olmaması için dua edebilirsin.
Eee? Yani? Yapisiyor da ne oluyor? Sirf bir key ile virus girecegini mi dusunuyorsun? Patlarsa bir daha al, 2500TL vermekten iyidir. 75TL'den alsan 10 kere patlasa 750TL yapiyor ki hayatimda 10 kere patladigini duymadim

Bana birsey olamaz zaten, windows kullanmiyorum.
Guvende hissetmem icin 2500TL vermemi zorunlu kilmayan bir isletim sistemindeyim :)

Dostum sorunun nedir anlaşılmıyor. Korsan bir lisans mı yaptın? Normalde OEM kod alıp girmişsin gibi. Windows etkinleştirildi diyorsa ortada bir sorun olmaması gerek.
Sorun şu ki korsan lisans aldım ve kurtulamıyorum. Kodun cinsi retail kod ne yaptıysam silemiyorum kimsenin de başına gelmemiş sanırım. Çözüm bulamadım

Sol alttaki yazı rahatsız etmiyorsa bir sorun olmaz. Kmspico gibi zararli bir yazılımla etkinleştirmeye çalışmazsanız zararı da olmaz. Kişiselleştirme yapmak istemezseniz(Arka plan değiştirme vb.) almayın.

Aldığınız kodun, yazdığınız problemlerle hiç bir alakası yok. Kod ya çalışır ya çalışmaz. Sizi kim yönlendirdi buna?
Kodun alakası olmaz olur mu? Ben bilgisayara kodu girdiğimden beri arka planda sürekli bir şey çalışıyor bilgisayar hantallaştı söylemleri geçtim kendi gözlemlerim bunlar. En basit kanıtı ise fan sürekli çalışmaya başladı.

Kodun alakası olmaz olur mu? Ben bilgisayara kodu girdiğimden beri arka planda sürekli bir şey çalışıyor bilgisayar hantallaştı söylemleri geçtim kendi gözlemlerim bunlar. En basit kanıtı ise fan sürekli çalışmaya başladı.
Olmaz dost, dediklerin koddan olmaz, olamaz. Sen yanında bir şeyler de indirmiş ve yapmışsın alete.

Kısacası arkada çalışan bir olay varsa bunun keyle ilgisi yoktur. Key ya işe yarar ya da yaramaz. Korsan yaptıysan virüs bulaşmış olabilir
Aynen bu sizin dediğinizden olabilir. Etkinleştirmeyi korsan ile yaptım büyük ihtimalle virüs bulaştı bu virüsü bir temizleme yolu yokmudur?

Olmaz dost, dediklerin koddan olmaz, olamaz. Sen yanında bir şeyler de indirmiş ve yapmışsın alete.
Nasıl düzelecek peki çözüm öneriniz nedir?

Aynen bu sizin dediğinizden olabilir. Etkinleştirmeyi korsan ile yaptım büyük ihtimalle virüs bulaştı bu virüsü bir temizleme yolu yokmudur?

Nasıl düzelecek peki çözüm öneriniz nedir?
Virüs programları ile bir bak bakalım. Bir şeyler varsa sil. Hiç bir şey olmadı temiz kurulum yap.

Yeni konular

Geri
Yukarı