Lise 1 Kalıyorum

MR.assassin's

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, LİSE 1 hayatımdaki en zor sınıf bu nedir ya, okulların kapanmasına da az kaldı bir sorum var, geçer miyim kalır mıyım? Arkadaşlar ilk dönem ortalamam=45,56 ikinci dönem ortalamam=50,26(şimdilik) daha telafi sınavlarından yabancı dil var edebiyat ve dil anlatım var. İki dönem ortalamam=47,91 arkadaşlar geçer miyim kalır mıyım ? Sorum bu, birde dil anlatım 39,50 ikinci dönem iki dönem ortalamam 37'ler de. Dil anlatımı geçsem bu şekilde sınıfı geçer miyim? Lütfen bir şeyler yazın. :(

Son düzenleyen: Moderatör:
Ortalaman yeter ise dil anlatımdan kalman durumunda sorumlu olarak geçersiniz. Ancak ortalamanın yetmesi için iki dönem ortalamasının en az 50 olması gerekiyor bildiğiniz gibi.

Sorumluluk derslerine girip verebilirsin dersleri. Çalış bu sınavlarda kurtarma şansın var. Hocalar yardımcı olacaktır iyi not alır isen.

Benim arkadaşın iki dönem ortalaması 47. Telafi sınavlarında kaç aldı bilmiyorum ama şu an 51. Zaten bu sistemle sınıfta kalmak başarı. Geçersin dert etme. :D
Ne kadar güzel konuştun be hocam. ALLAH razı olsun gece gece içim açıldı inşAllah bir tek ben değil, bütün herkes geçsin ben de geçeyim.

Bu kadar zor mu ? korkutuyorsunuz.
Anlamadım ?

Yeni konular

Geri
Yukarı