Lise 1. sınıfta sınavı kopya diye aldılar

CİMER'e şikayet edilse de bu durumun pek değişeceğini sanmıyorum. En azından TR'de ki okul müdürleri için. Hem sınav esnasında ki 2 kişi hem de normalde o sınıfta ve o yerde oturan öğrenciyi sorguya çekerler. Sonuç pek değişmez. Ama yırtsada tek değişen şey öğretmenlerle arasını iyice soğutmak olur bence.

Evet haklısın ama direk kabullenmekte suçu kabul ettiği anlamına gelir gine hocalar ile arası bozulur yani iki ucu b*oklu deynek.

Bugün matematik sınavım vardı sınavlar kelebek sistem oluyor sıramın az önünde yerde 9.sınıf formülleri yazan yırtık pırtık bir kağıt duruyordu sınavda kafamı kaldırmadım ve ilk teslim ettim önümde de 9. sınıf vardı hoca sordu kimin diye ikimizde benim değil dedik muhtemelen sınavdan önce biri düşürdü. Hoca bana sordu, hocam dedim benim değil, az ilerde bulunduğu için benden şüphelendi. Ben de hocam yazılarımızı karşılaştıralım dedim hoca karşılaştırdı ve k harfi benim yazdığım yazılara benzediği için kopya girdi ve disiplinlik oldum. Ne yapacağım? Hocalar inanmıyor.
Herhangi bir sıkıntı oldumu e okula k girildimi ?

Geri
Yukarı