Lise 1'e Geçenler İlk Gününüz Nasıl Geçti ?

Makaleler
9
Ben yalnız hissettim. Eski sınıfımdan 1 kişi düştü. Onunla da samimi değiliz, diğer sınıflardan 2-3 tane samimi arkadaşım var. Biraz da sınavlardan korktum, 1-2 arkadaş edindim.

Her ay ders içi notundan 5 alabilmek için en az 400 sayfa kitap okumak biraz sarstı. 8 ders sonunda beynim uçtu artık düşünmekten alıkoyuyordum kendimi.

10. sınıflarda cevap verebilir mi? :D Vallahi ben tecrübeli olmama rağmen karma yaptıkları için aynı 9'lar gibi hissettim çünkü eski sınıfımdan çok arkadaşımla aynı sınıfta değildik. Ama ders aralarında bizim sınıfın geleneksel yerine gidip sohbet ettik. Çok da sosyal biri olmadığımdan en köşeye geçmeye çalışacaktım yani öyle planlamıştım ama bize sınıfları söylemediler. Herkes de sınıfları e-okuldan deneyerek bulmuş. Sınıfını bilmeyenlerde müdür yardımcısına gidiyorlardı ve çok kalabalıktı. Ben sınıfa gelene kadar her yeri kapmışlar anca en öne geldim. Çok sıkıntılı yani :D Niye anlattım bilmiyorum ama olsun.

10. sınıflarda cevap verebilir mi? :D Vallahi ben tecrübeli olmama rağmen karma yaptıkları için aynı 9'lar gibi hissettim çünkü eski sınıfımdan çok arkadaşımla aynı sınıfta değildik. Ama ders aralarında bizim sınıfın geleneksel yerine gidip sohbet ettik. Çok da sosyal biri olmadığımdan en köşeye geçmeye çalışacaktım yani öyle planlamıştım ama bize sınıfları söylemediler. Herkes de sınıfları e-okuldan deneyerek bulmuş. Sınıfını bilmeyenlerde müdür yardımcısına gidiyorlardı ve çok kalabalıktı. Ben sınıfa gelene kadar her yeri kapmışlar anca en öne geldim. Çok sıkıntılı yani :D Niye anlattım bilmiyorum ama olsun.
10. sınıfta neden karma oluyor ?

Benimde önceki sınıfımdan bir arkadaş çıktı karşıma bugün. İlk gördüğümde şaşırdım çünkü geleceğini düşündüğüm son okuldu. Şans ki aynı sınıftayız :D.

11. sınıf olarak çok rahat bir gün geçirdim. Erkenden okula gittim, deniz manzaralı sırayı kaptım. Karma yapıldığı halde en samimi 4-5 arkadaşınla aynı sınıfa düştüm. Benim için geçen yılın devamı gibi oldu. :D

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı