Lisede ilk gününüz nasıl geçti?

Cemtastan23

Hectopat
Makaleler
1
Özellikle birkaç gündür lise konularını çok görüyorum. İlk defa 9. sınıfa geçen arkadaşların doğal bir heyecanı vardı tabii ki. Malum bugün de okullar açıldı ve çok fazla kişi ilk defa liseye geçti. Lise ortamını nasıl buldunuz peki? Umduğunuz gibi mi yoksa hayal kırıklığı mı?
Benimki yine aynı. 12'ye geçtim ve 4 yıldır sınıfları karma yapıp duruyorlar ve bu da yetmezmiş gibi 8 saat boyunca tüm sınıflar dışarıda gezerken bir tek bizim sınıf ders işledi, son 2 ders saldılar. Okulun ilk günü saatlerce ders işlemek nedir ya? Ne kalem götürdüm ne defter çünkü 12 yıldır okulun ilk günü ders işlemedim ve 2-3 saat sonra da salıyorlardı.

Benim lisedeyken ilk günüm b** gibi geçti. Etrafa bakıp duruyordum.
Eğer 9'a geçtiysen normal 10'a geçtiysen değil 11' geçtiysen normal 12'ye geçtiysen değil.

Özellikle birkaç gündür lise konularını çok görüyorum. İlk defa 9. sınıfa geçen arkadaşların doğal bir heyecanı vardı tabii ki. Malum bugün de okullar açıldı ve çok fazla kişi ilk defa liseye geçti. Lise ortamını nasıl buldunuz peki? Umduğunuz gibi mi yoksa hayal kırıklığı mı?
Benimki yine aynı. 12'ye geçtim ve 4 yıldır sınıfları karma yapıp duruyorlar ve bu da yetmezmiş gibi 8 saat boyunca tüm sınıflar dışarıda gezerken bir tek bizim sınıf ders işledi, son 2 ders saldılar. Okulun ilk günü saatlerce ders işlemek nedir ya? Ne kalem götürdüm ne defter çünkü 12 yıldır okulun ilk günü ders işlemedim ve 2-3 saat sonra da salıyorlardı.
Sınıfımız dağıtıldı normalde 4 sınıftık fakat 3 olduk 9 ar 9 ar dağıtıldık. Üzgünüz yeni arkadaş bulamadım. Hala eski arkadaşlarımla tenefüste buluşuyoruz. Önümüzdeki maçlara bakacağız.

10.sınıfa geçen bir arkadaş olarak iyiydi süperdi. Özellikle 9'daki sınıfımdaki arkadaşlarımla arka 8'lı yaptık hocalarla gırgır şamata eğlenceli idi.

11 oldum, sınıfta ki 8 kişiyle ufak bir kavgamız var. Bir de yeni bir kız gelmiş kimse konuşmuyor, teneffüste sürekli camı izliyor öyle görünce eski hallerim gibi üzüldüm biraz. Yarın tanışmayı düşünüyorum kendisiyle.

Geri
Yukarı