Lise 2. sınıfta kalmış biri için öneriler

Okumana gerek bile yok diyenlere bakma, bende 10.sınfta kalmıştım 1 sene. Şu anda ise üniversiteyi bitirdim ve güzel denilebilecek bir iş sahibi oldum. O zamanlarda da okul çıkışında kırtasiyede çalışıyordum.

Okumak istemiyorsan da sana tavsiyem elinde güzel bir meslek olabilecek işlere yönelmen olur.

Daha dersleri bile geçemiyorken, lise mezunu değilseniz KPSS'ye giremezsiniz.

Nasıl girilmiyor? Ortaöğretim KPSS'ye lise bitmeden girebilirsiniz. Ben daha 12.sınıf bitmeden girip 75 almıştım. Genel kültür ve edebiyat sağ olsun :)

Yani hocam okuyanların hali ortada. Ana hedef sizde biliyorsunuz burdan kurtulmak. Derece yapabileceğinizi düşünüyorsanız devam edebilirsiniz. Açık liseyi araştırın çok güzel bir şey.

Yani hocam okuyanların hali ortada. Ana hedef sizde biliyorsunuz buradan kurtulmak. Derece yapabileceğinizi düşünüyorsanız devam edebilirsiniz. Açık liseyi araştırın çok güzel bir şey.

Hocam ülke şartları iğrenç ve ekonomik kriz var okumaktn başka çaresi yok adamın yani bir meslek olmsı lazım altında.

Okumana gerek bile yok diyenlere bakma, bende 10.sınfta kalmıştım 1 sene. Şu anda ise üniversiteyi bitirdim ve güzel denilebilecek bir iş sahibi oldum. O zamanlarda da okul çıkışında kırtasiyede çalışıyordum.

Okumak istemiyorsan da sana tavsiyem elinde güzel bir meslek olabilecek işlere yönelmen olur.

Nasıl girilmiyor? Ortaöğretim KPSS'ye lise bitmeden girebilirsiniz. Ben daha 12.sınıf bitmeden girip 75 almıştım. Genel kültür ve edebiyat sağ olsun :)
Ortaöğretim lise demek.
1707160384238.png

Zora alışkınım dersen günlüğü 700-800 liradan tarlaya git veya elin yetenekliyse bir kuaföre çırak olarak gir çıraklığa geçiş yap ileride belgeni alır hiç olmazsa dükkan açarsın kuaförler şu an 1 tıraştan 250 lira para alıyor. Bu arada okumaya hevesin yok 1.dönem sınıfta kalma diye bir şey yok.

Anlamadınız sanırım devamsızlık yuzunden kaldım ve hocalar artık bir şey yapamayacklarını soyledıler dersler ıle kalmıyorum zaten

dedrslerı gecıyorum devamsılzıktan kaldım
Daha dersleri bile geçemiyorken, lise mezunu değilseniz KPSS'ye giremezsiniz.

Niye çocuğu küçümsüyorsunuz? Ayıp değil mi yaptığınız? Belki aklını başına alıp çalışacak yapmayın lütfen.

Technopat burası herkes açık sözlü ve toplumda yanlış olan bir şey yazılınca soylemler bu noktaya gelıyor

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı