Lise 2. sınıfta kalmış biri için öneriler

Anlamadınız sanırım devamsızlık yuzunden kaldım ve hocalar artık bir şey yapamayacklarını soyledıler dersler ıle kalmıyorum zaten.

Dedrslerı gecıyorum devamsılzıktan kaldım.

Technopat burası herkes açık sözlü ve toplumda yanlış olan bir şey yazılınca soylemler bu noktaya gelıyor.

Tamam kaç günle devamsızlıktan kaldın?

Gir sanayiye sen okuma ümidini yitirmişssin zaten.

Sadece onerı istedım gir sanayiye demek benım yerıme kararlar verıyor gibi konusman gercekten kucumser ve dunyaya sadece 1 2 perde uzaktan baktıgını gosterıyor
Bak bende senın adına konustum hakkında bir şey bılmeden doğru değilmiş değil mi :D

Tamam kaç günle devamsızlıktan kaldın?
26.5 raporlu 4.5 raporsuz futbola gıdıyorudm ve boynum sakatlandı o yuzden sadce 1 hafta gıdemedım

Sadece onerı istedım gir sanayiye demek benım yerıme kararlar verıyor gibi konusman gercekten kucumser ve dunyaya sadece 1 2 perde uzaktan baktıgını gosterıyor.
Bak bende senın adına konustum hakkında bir şey bılmeden doğru değilmiş değil mi :D

26.5 raporlu 4.5 raporsuz futbola gıdıyorudm ve boynum sakatlandı o yuzden sadce 1 hafta gıdemedım.

Derslerin iyi mi?

Matematık ve fızık hariç tum derslerden gecıyorum ve gectıgım derslerde cok yuksek degıl 60 90 arası.

Derslerin iyi mi?

Bugün sağlık ocağı kapanmadan anneni al ve sağlık ocağına git aile hekimine gerekirse yalvar normalde geriye dönük vermiyorlar fakat derslerin az iyiyse ve durumu izah edersen sana geriye dönük rapor verir okula götürüp sildirebilirsin dinlersen yaparsan %60 gibi şansın var ayrıca doktor veremem derse de inatlaşma böyle böyle durumum oldu vs de.

1 Hafta sürmez kurban olayim. Size şimdi 1000 kelimelik bir türkçe metin verseler. Yazım kurallarına dair her şeyi bilseniz. Onu bırakın 1 haftada 1 günde çevirirsiniz kendinize güvenin lütfen.

Hocam haklısınız ama ben de şunu savunuyorum. O dil bölümünden çıkanlar o dili ana dili gibi konuşabiliyor mu? Ortaokuldan başlayıp Lise dahil 8 yıl ingilizce dersi gördük. Hala 2 kelime kuramayan insanlar var mı var. Burada bence konu tamamen kendini geliştirmek ben böyle inanıyorum. Fikirlerinize saygım sonsuz.
O üniversite okuyanlardan çok daha iyi çeviri bile yapabilseniz. Sizin mantığınızla düşünen 100'lerce kişi var, işveren sizce ne yapar? Diplomasız olanları direkt listeden çıkartır ki işi kolaylaşsın. Bahsettiğiniz şey sadece dizilerde olur gerçeklikle alakası yok. Diplomasız kimse sizi ciddiye almaz biraz gerçekleri konuşalım lütfen.

O üniversite okuyanlardan çok daha iyi çeviri bile yapabilseniz. Sizin mantığınızla düşünen 100'lerce kişi var, işveren sizce ne yapar? Diplomasız olanları direkt listeden çıkartır ki işi kolaylaşsın. Bahsettiğiniz şey sadece dizilerde olur gerçeklikle alakası yok. Diplomasız kimse sizi ciddiye almaz biraz gerçekleri konuşalım lütfen.
Benim yazdığım şey ek gelir kaynağı dostum daha ne demek istediğimi anlayamamışsınız. Tabii ki işe girerken diploması olanla olmayan bir değil benim yazdıklarım sadece ek gelir için.

Yeni konular

Geri
Yukarı