Lise Hayatı Boyunca Yazılım ve Bilgisayar Alanında Gelişmek

karaoglanali43

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba,

Ben 8.sınıf öğrencisiyim. Aslında Technopat Sosyal'de çoğu arkadaş Teknik Lise diyor ama puanım 460 civarı bir şey teknik liseye gidersem puanım boşa gidecek. Anadolu Lisesi sizce iyi midir ?

Anadolu Lisesi'nde yazılım ve bilgisayar alanında eğitim verilmediği için 4 sene boyunca kendimi bu alanlarda nasıl geliştirebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Abi kafana takma bunu, ülkede yazılım ne üniversitede ne de lisede adam gibi veriliyor. Sen paşa paşa git anadoluna, duzune, puanın yetiyorsa fene. İnternetin ve bilgisayarın varsa evde rahat rahat öğrenirsin. Bilgisayar Kurdunun son açtığı yazılımla ilgili konuda bundan bahsediyor.

Anadolu lisesine git. Üniversite gidince istediğin alanı seçersin. Teknik liselerin çoğu kalitesiz. O yüzden boşuna puanını harcama. Daha sonra istediğin alan üzerine gidersin. Üniversite kazanmaya bak. Teknik liselerin eğitim kalitesi çok iyi değil.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı