Lise öğrencisi nasıl para kazanabilir?

Münyr

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci.
İyi günler. Lise 4.sınıfa yeni geçtim. Bu yaz tatilini değerlendirmek istiyorum. Fakat yapacak iş bulamıyorum. Garson arayan kafeler 18 yaş istiyor. Oda ayrı bir saçmalık ama neyse. Neler yapabilirim para kazanmak için?

İyi günler. Lise 4.sınıfa yeni geçtim. Bu yaz tatilini değerlendirmek istiyorum. Fakat yapacak iş bulamıyorum. Garson arayan kafeler 18 yaş istiyor. Oda ayrı bir saçmalık ama neyse. Neler yapabilirim para kazanmak için?

Freelancer çalışabilirsiniz.

O nasıl saçmalık? Kafelerde garson olarak değil de bulaşık yıkamak için bir bak derim, o konuda yaşa takılacaklarını sanmıyorum. Araba yıkamacasında çalışabilirsin.

Mc Donalds da çalışabilirsin 16 yaş üstü ailenin izniyle çalışabiliyorsun.

Burdan başvuru yapabiliyorsun

Hocam bir dersiniz iyi ise yazın sizden küçüklere ders verebilirsiniz paralı.

Veya yeteneğin var ise freelancer olarak da çalışabilirsin.

Paket servis işine gir, Dönercilerde garsonluk yap, marketlerle git görüş. Maddi durumu ne olursa olsun, gençlerin çalışmasını isterim. Hayatın zorluğunu anlar, okula daha iyi sarılırlar.

Hocam bir dersiniz iyi ise yazın sizden küçüklere ders verebilirsiniz paralı.

Veya yeteneğin var ise freelancer olarak da çalışabilirsin.

Freelancer aşırı mantıklı geçen ay yazılımda freelancer çalışarak 3500 TL kazandım ama ailem bana güvenmediği ve desteklemediği için bu konuda eşşek işi yapmak zorunda kalıyorum yaz aylarında yazılıma zaman olmuyor.

Freelancer aşırı mantıklı geçen ay yazılımda freelancer çalışarak 3500 TL kazandım ama ailem bana güvenmediği ve desteklemediği için bu konuda eşek işi yapmak zorunda kalıyorum yaz aylarında yazılıma zaman olmuyor.

Bu iş nasıl yapılıyor bende yapmak istiyorum para yatırmak şart mi veya kaç TL yatirmam gerekli.

Freelancer aşırı mantıklı geçen ay yazılımda freelancer çalışarak 3500 TL kazandım ama ailem bana güvenmediği ve desteklemediği için bu konuda eşşek işi yapmak zorunda kalıyorum yaz aylarında yazılıma zaman olmuyor.
Yazılım olarak ne yaptınız hocam?

Bu iş nasıl yapılıyor bende yapmak istiyorum para yatırmak şart mi veya kaç TL yatirmam gerekli.
Yatırım değil bu. Bilgi birikiminin olması lazım.

Ne tip şeyler yaptırıyorlar ki? Ben tecrübe isterler diye biliyordum.

Yeni konular

Geri
Yukarı