Yazın lise mezunu nasıl daha fazla para kazanabilir?

Arkadaşlar peki bu kuryelik nasıl b sınıfı ehliyetimi alıp başlasam (şirketin motoruyla)
İyi kazanabilir miyim?
Kazanırsın da tehlikeli bir iş, sana kalmış.

asla 0 yetenek ile rakiplerinden daha fazla gelir elde edemezsiniz. Kurnazlığınız olmalı ve kurnazlığa harcayacağınız zaman kısıtlı olmalı. Onu kontrol etmelisiniz. Yoksa balık yemi kovalamaktan kıskaçların arasında kalırsınız. Bu yüzden diyorum; en değerli birim zamandır.

Merhaba. Yazın çalışacağım arkadaşlar 3 ay geçici olarak.
Çok para kazanabileceğim sadece lise mezunu şartı arayan meslekler var mı?
Teşekkürler.

Şöyle düşün bir işte insanlar usta olmak için yıllarca emek verip anca oluyor. Üniversite mezunu bile insanlara vasıfsız daha önce o tarz işte çalışmadığı için aylarca üç kuruş paraya seni deneyeceğiz deyip oyalıyorlar. Seni alıp yıllarca eğietecek bile ilk işe girdiğinde sana asgari ücreti belki verir belki vermez. Çok parayı 3 ayda kazanacağını ne düşündürdü be dostum.

Şöyle düşün bir işte insanlar usta olmak için yıllarca emek verip anca oluyor. Üniversite mezunu bile insanlara vasıfsız daha önce o tarz işte çalışmadığı için aylarca üç kuruş paraya seni deneyeceğiz deyip oyalıyorlar. Seni alıp yıllarca eğietecek bile ilk işe girdiğinde sana asgari ücreti belki verir belki vermez. Çok parayı 3 ayda kazanacağını ne düşündürdü be dostum.

Asgari ücretin bir tık üstü olsun kafi hocam.

Geri
Yukarı