Lise öğrencisi olarak nasıl para kazanabilirim?

ahmet tglk

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, bir lise öğrencisi olarak para kazanmak istiyorum. Şu anda bazı isteklerim var özellikle de onları karşılamak için. Bunun için de yaklaşık 200-300 TL civarı (fazlası olsa daha güzel tabii) ihtiyacım var. İleriki süreçte bu parayı kazandıktan sonra da yine bu kadar kazanabilmek için yani bu para kazanmayı sürekli tutmak adına iş olarak neler yapabilirim? Lütfen Bitcoin'e yatır vb. şeyler önermeyin. Böyle yapabileceğim, bana sıkıntı çıkarmayacak helalinden işler arıyorum kendime. Bu arada yazılıma ilgim var, hem okulda hem biraz da kendim yazılım öğreniyorum. (Çok iyi değil, orta-ortanın biraz altı seviyede) ekstra olarak bu parayı kısa sürede (1-2 ay gibi) kazansam benim için daha iyi olur. Şimdiden teşekkür ederim. Tavsiyelerinizi bekliyorum 😄

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar, bir lise öğrencisi olarak para kazanmak istiyorum. Şu anda bazı isteklerim var özellikle de onları karşılamak için. Bunun için de yaklaşık 200-300 TL civarı (fazlası olsa daha güzel tabii) ihtiyacım var. İleriki süreçte bu parayı kazandıktan sonra da yine bu kadar kazanabilmek için yani bu para kazanmayı sürekli tutmak adına iş olarak neler yapabilirim? Lütfen Bitcoin'e yatır vb. şeyler önermeyin. Böyle yapabileceğim, bana sıkıntı çıkarmayacak helalinden işler arıyorum kendime. Bu arada yazılıma ilgim var, hem okulda hem biraz da kendim yazılım öğreniyorum. (çok iyi değil, orta-ortanın biraz altı seviyede) ekstra olarak bu parayı kısa sürede (1-2 ay gibi) kazansam benim için daha iyi olur. Şimdiden teşekkür ederim. Tavsiyelerinizi bekliyorum 😄

Baban aracılığı ile biraz para al ilk olarak PS3 alım satımları ile işe başla sonra kar çıkarttıktan sonra PS4 ve Xbox camiasına geç ben alsatçılıkla parayı vurdum.

R10 forumunda her gün bot satışı, script satışı falan yapılıyor. Python ve Selenium öğrenerek 1 ayda falan yaptığınız programı satmaya başlayabilirsiniz bence.

Arkadaşlar, bir lise öğrencisi olarak para kazanmak istiyorum. Şu anda bazı isteklerim var özellikle de onları karşılamak için. Bunun için de yaklaşık 200-300 TL civarı (fazlası olsa daha güzel tabii) ihtiyacım var. İleriki süreçte bu parayı kazandıktan sonra da yine bu kadar kazanabilmek için yani bu para kazanmayı sürekli tutmak adına iş olarak neler yapabilirim? Lütfen Bitcoin'e yatır vb. şeyler önermeyin. Böyle yapabileceğim, bana sıkıntı çıkarmayacak helalinden işler arıyorum kendime. Bu arada yazılıma ilgim var, hem okulda hem biraz da kendim yazılım öğreniyorum. (çok iyi değil, orta-ortanın biraz altı seviyede) ekstra olarak bu parayı kısa sürede (1-2 ay gibi) kazansam benim için daha iyi olur. Şimdiden teşekkür ederim. Tavsiyelerinizi bekliyorum 😄

Hocam yazılıma ilgim var demişsiniz sonradan gördüm makineleri kırıp ta satabilirsiniz daha çok para getirir ben kırıp satıyorum.

Geri
Yukarı