Lise sınavları iptal olacak

Okullar zaten açılmayacak. Sınavlar olacak yine 1. dönem sınavları olduğumuz gibi.

Hocam herhalde okulların açılıp açılmayacağı size sorularak karar veriliyor! Herhangi bir bilgi yokken bu kadar kesin konuşmanız biraz anormal bir durum. Ziya Selçuk salgının gidişine göre kademeli bir şekilde açmayı planlıyoruz diyor.

Çocuk oyuncağına döndü zaten olay. Ben ta ilk sınavda 15-20 gün ağır çalıştıktan sonra gelip"10 gün sonra 2.sınavlar var ama bu sefer bütün konular çıkacak" dedikleri gün saldım. Seneye sınavım var ve ben kendim güzel bir şekilde çalışıyorum zaten. Açıkçası yapsalar da yapmasalar da çok umrumda değil artık.Benim için okula gitmeyi zorunlu tutmasınlar yeter.Siz de çok "sınav olacak mı?" diye sormayın derim. YKS ve LGS girecekseniz kaçarınız yok söyleyeyim ama.

Hocam herhalde okulların açılıp açılmayacağı size sorularak karar veriliyor! Herhangi bir bilgi yokken bu kadar kesin konuşmanız biraz anormal bir durum. Ziya Selçuk salgının gidişine göre kademeli bir şekilde açmayı planlıyoruz diyor.
2 kez yaşandı bu olay galiba sen uyuyordun o sıra. Okulu haftada 2 gün açıp 2 hafta sonra kapatacaklar . Sınavlar kesin olacak zaten Ziya Selçuk bir sınav yapılacak dedi?

2 kez yaşandı bu olay galiba sen uyuyordun o sıra. Okulu haftada 2 gün açıp 2 hafta sonra kapatacaklar . Sınavlar kesin olacak zaten Ziya Selçuk bir sınav yapılacak dedi?

Okul açılmayabilir ile okul açılmayacak arasında dağlar kadar fark var. Okul açılmayabilir diye cümle kursaydınız böyle tepki göstermezdim. Olay 2. kez yaşandı diye okullar açılmayacak şeklinde bir cümle kurmanız hiç doğru olmaz. Bilgi sahibi olmadan milleti yanlış bilgilendirmeyin. Kesin bir yargı kullanmayın. Okul açılmayabilir veya açılabilir şeklinde cümle kurun. Şuan okul açılmayacak diye hiçbir yetkili cümle kurmadı.

Geri
Yukarı