Lise sınavları iptal olacak

Valla artık bıkkınlık geldi sınavlara bile çalışamıyorum, iki büklüm açıklama bekliyorum. Eğer iptal veya ertelenme gelmezse sonumuz yaklaştı efendiler! İlk dönemden belki kurtarırız anca.

Şuan ne desek boş burada iptal edilir gibi cümleler kurmayalım. Ümitlenip ders çalışmayı bırakanlar olabilir. 10 Mayıs zamanı her şey belli olur zaten.
Hocam ümitlenip değil de ilk sınavların olacağı çok belliydi köpek gibi çalışmıştım ona notlarım da güzel geldi ama bu sınavlarda önceki sınavlarda olan çalışma isteğim yok. Önceden zevk alarak çalışırdım ama şimdi başlıyorum 10 dakika sonra bırakıyorum. Öyle gariban gariban kaldım.

Hocam ümitlenip değil de ilk sınavların olacağı çok belliydi köpek gibi çalışmıştım ona notlarım da güzel geldi ama bu sınavlarda önceki sınavlarda olan çalışma isteğim yok. Önceden zevk alarak çalışırdım ama şimdi başlıyorum 10 dakika sonra bırakıyorum. Öyle gariban gariban kaldım.

Haklısınız net bir şey yok. Herkesin kafadan bir ses, millet ne yapacağını şaşırdı. Çalışmaya devam 😎

Aynısı ben yaşıyorum ilk sınavlarda düzenli çalışıyordum ama bunda pek değil.

Aynısı ben yaşıyorum ilk sınavlarda düzenli çalışıyordum ama bunda pek değil.

Çalışın çünkü, çalışmazsanız eğer sınavlar olursa zarara uğrayacaksınız. Çalışın sınavlar olmazsa bile hiç bir zararı olmaz size. Siz çalışmaya bakın sınav olsa da olmasa da çalışın. Başarı olarak size geri dönecektir.

Çalışın çünkü, çalışmazsanız sınavlar olsa zarara uğrayacaksınız. Çalışın sınavlar olmazsa bile hiçbir zararı olmaz size. Siz çalışmaya bakın sınav olsa da olmasa da çalışın. Başarı olarak size geri dönecektir.

Evet öyle ama istek yok ilk sınavlarda daha fazla istek vardı COVID bozdu iyice.

Yeni konular

Geri
Yukarı