Lise sınavları iptal olacak

Ciddi ciddi çalışmadan iptal olması için seviniyorsanız diyecek bir şeyim yok.CS oynamaya devam.
"eĞiTim sİsTeMi çÖp apİ eheheheh"
İlk dönem notlarım çok iyi ancak 2. sınavları yapmak için bir neden yok. İlk dönem notları ile kapatabilirler okulu.

Burada benim düşüncem biraz daha farklı. Öncelikle bir öğrenci sınavdan kaçmak ister. Bu konuda haklısınız lakin bu dönemde bir öğrencinin öğrencilik yapacağı ortam oluşturulamadı.

Gerek mental olarak olsun gerek imkan olsun öğrenciler gerekeni bulamadılar. Bana kalırsa 1 sınav bu durumda yeterli hatta çok bile. :)

Haklısınız. İlk sınavlara hiçbir lafım yoktu ama 2. sınavlara ben de karşıyım. Ellerinde not varken yeniden not almak saçmalık. Benim derdim şu "kesin iptal olacak, bana güvenin" diyen keko ve genel olarak kafasını oyundan bile kaldırmayıp "psikolojimiz bozuldu, eğitim sistemi berbat" diyen tembeller.

Bu konuyu da tartışmadan kapattıracaksınız, farklı yerlere çekmeyin lütfen.
Farklı yerlere çektiğim falan yok. ''3-5 kişi sınav iptal olacak'' dedi diye sınava çalışmayacak kadar tembel olmayın, önden hazırlıklı olun. Bunu demeye çalışıyorum.
Bana dediysen ben kimseye bana inanmayan ketçap sürebilir demedim. Bir şahıs bana ketçap ister misin yazdı, bende iptal olursa sen kullanırsın yazdım.
''Bir yerlerinde kullanırsın''. Sizden alıntı.

Geri
Yukarı