Lise sınavları iptal

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
1620749433828.png

Böyle bir şey atılmış.

Cidden inandınız mı? vakaları fena düşürüyorlar kesinlikle yapılacak.
Şu an yapılan kapanmanın sebebi öğrencileri sınava sokmak değil. Ülkeye döviz girmiyor ve yaz döneminde tek gelir kaynağımız turizm. Şu an bu kadar uğraşlarla düşürüp sınav yaparlarsa tekrar yükselir vakalar ve bunun sonucunda ülkeye turist gelmez.

Şu an yapılan kapanmanın sebebi öğrencileri sınava sokmak değil. Ülkeye döviz girmiyor ve yaz döneminde tek gelir kaynağımız turizm. Şu an bu kadar uğraşlarla düşürüp sınav yaparlarsa tekrar yükselir vakalar ve bunun sonucunda ülkeye turist gelmez.
İnan ki turistler ne kadar önemli ise bizim sınava girmemiz de o kadar önemli.

İnan ki turistler ne kadar önemli ise bizim sınava girmemiz de o kadar önemli.
Emin olabilirsin değil. Geçen sene de tek dönemin notlarıyla çoğu okul mezun verdi ve sıkıntı yaşamadılar. Tamamen uluslararası basında biz bu dönemde sınav yapabildik demek için yapılıyor bu sınavlar. Ama sınav ile övünmekten çok ülkeye döviz girmesini tercih edeceklerini düşünüyorum.

Emin olabilirsin değil. Geçen sene de tek dönemin notlarıyla çoğu okul mezun verdi ve sıkıntı yaşamadılar. Tamamen uluslararası basında biz bu dönemde sınav yapabildik demek için yapılıyor bu sınavlar. Ama sınav ile övünmekten çok ülkeye döviz girmesini tercih edeceklerini düşünüyorum.
Farklı bir bakış açısı. Hayırlısı olsun diyelim.

Hayırlı olsun gençler. Bugün yarın resmi açıklama gelir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Link açılmıyor. Sayfaya girince bulamadık yazıyor. Yardım eder misiniz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı