Lise Sınavları

Az önce şöyle bir konu gördüm, umarım doğrudur. Fazla okuyamadım 😃

Sınavsız nasıl bir şey yapacaklar acaba konuyu açan arkadaşın kaynağı pek sağlam değil gibi :) Sınavları tedbir alarak bir şekilde yaparlar sınav kesin olur. Okul konusuna gelirsek de vakalar böyle düşerse 10 günde zaten 1000 civarı vaka kalacak buda okulların kademeli bir şekilde açılmasına sebep olur.

Sınavsız nasıl bir şey yapacaklar acaba konuyu açan arkadaşın kaynağı pek sağlam değil gibi :) sınavları tedbir alarak bir şekilde yaparlar sınav kesin olur. Okul konusuna gelirsek de vakalar böyle düşerse 10 günde zaten 1000 civarı vaka kalacak bu da okulların kademeli bir şekilde açılmasına sebep olur.

Sınavları ilk dönem yaptılar zaten, tekrar sınavları yaparsalar devlet de biliyor ki vakalar artışa geçecektir.

Riske atacaklarını sanmıyorum bu yüzden geçen yıl olduğu gibi ilk dönem notuyla geçileceğini düşünüyorum.

Sınavları ilk dönem yaptılar zaten, tekrar sınavları yaparsalar devlet de biliyor ki vakalar artışa geçecektir.

Riske atacaklarını sanmıyorum bu yüzden geçen yıl olduğu gibi ilk dönem notuyla geçileceğini düşünüyorum.

2. döneme geçildi hangi 1. dönemin notundan bahsediyorsun hocam? :) :) 2. dönemin sınavları var ve bunu yapmak zorundalar. 1. dönemin notu ile geçiş biraz hayal gibi

2. döneme geçildi hangi 1. dönemin notundan bahsediyorsun hocam? :) :) 2. dönemin sınavları var ve bunu yapmak zorundalar. 1. dönemin notu ile geçiş biraz hayal gibi

Hocam dediğinizi anlamadım, diyorum ki geçen yıl 2. dönem sınavları yapılmadı, yani böyle bir zorunluluk yok, bu yılda ilk dönem notlarıyla geçileceğini düşünüyorum.

Hocam dediğinizi anlamadım, diyorum ki geçen yıl 2. dönem sınavları yapılmadı, yani böyle bir zorunluluk yok, bu yılda ilk dönem notlarıyla geçileceğini düşünüyorum.

Pardon ben yanlış okumuşum. Sınav yapma konusunda kararlı gibiler Ziya Selçuk'un bir açıklaması var bulursam atacağım. Dediğiniz de olabilir tekrardan özür dilerim yanlış okumuşum.

Pardon ben yanlış okumuşum. Sınav yapma konusunda kararlı gibiler ziya Selçuk'un bir açıklaması var bulursam atacağım. Dediğiniz de olabilir tekrar özür dilerim yanlış okumuşum.

Hocam bugün bir açıklama yaptı, iptal konusunu ayrıca görüşeceğiz diye, bilemiyorum fakat iptal olması muhtemel duruyor, hala günlük 20k vaka varken sınavları tekrar yapmak bizi nisan ayının başlarında ki 50k vakalara döndürecektir.

Hocam bugün bir açıklama yaptı, iptal konusunu ayrıca görüşeceğiz diye, bilemiyorum fakat iptal olması muhtemel duruyor, hala günlük 20k vaka varken sınavları tekrar yapmak bizi nisan ayının başlarında ki 50k vakalara döndürecektir.

Şuan ne desek boş. İlerleyen zamanlarda göreceğiz. Ben iptal olmayacağı tarafındayım bakalım hayırlısı.

Asla ertelemezler. 2020 YKS'yi düşünün önce ertelendi sonra çocuk oyuncağı gibi geri alındı. Sağı solu belli olmaz.

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk "Liselerde ikinci dönemde tek sınav olacak" dedi. Sınav tarihleri henüz açıklanmadı. Bence de yapacaklar gibi o sınavları.

Hocam sakin ol 11. sınıfım bu zamana kadar deli gibi çalışmadım ama sınav yaklaştığı için yavaştan başlayacağım ailen baskı yapabilir gayet normal ama düzgünce konuşmaya çalış açıkla kendini, dünyanın sonu değil bende giremiyorum derslere girsem bile anlamıyorum, olmuyor. Yapacak bir şey yok düşük alsan hiçbir şey olmaz dünyanın sonu değil bu, kendine güven yaparım de yapamazsan sağlık olsun bir dahakine daha iyisini yaparsın önünde daha 3 sene var, böyle yaparsan okuduğunu anlamaz, yapamazsın. Sakin ol akıllı davran, kendini salma sakince çalış sürekli ders olmaz arada keyif verici bir şey yap, yapamazsan da sorun değil yani görmüş olursun daha akıllıca çalışırsın.

Kanka yaşıtım senle daha 3 2 sene var diye diye hafife aldım şimdi zor gidiyor. şimdiden çalışmanı öneririm kanka zaten 9 da önemli bir şey yok 8 devamı genel olarak aç YouTube'den izle anlaşılmayacak bir şey yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı