Lise sonda üniversiteye hazırlanırken bir yandan harçlık gibi para kazanılabilir mi?

forcios1

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, lise son sınıf öğrencisiyim ve bu sene aileme çok fazla yük olduğumun farkındayım.
Sizce üniversite hazırlanırken bir yandan harçlık gibi para kazanabilir miyim? Evet ise nasıl kazanırım?

Merhaba, lise son sınıf öğrencisiyim ve bu sene aileme çok fazla yük olduğumun farkındayım.
Sizce üniversite hazırlanırken bir yandan harçlık gibi para kazanabilir miyim? Evet ise nasıl kazanırım?

Yürüyerek para kazan uygulamalarını açıp çamaşır makinasına koyup prim kasıyorlar bir dene (tabii telefonu koruyucu bir şey ile sar ve su vanasını kes)

Belki sabah 2 saatliğine falan gazete dağıtıcılığı yapabilirsiniz.
Günlük 100 lira artı gelir mükemmel para

Eğer ekonomik durumunuz elverişli değilse yani biraz da olsa çalışmanız iyi olur lakin ekonomik açıdan bir sıkıntınız yoksa direkt zaman kaybı.

Ben 210 küsur alıyordum, birkaç gün çalışmıştım. Ayrıca 2-2.5 saat çalışıyorsunuz, çok da bir şey beklememek lazım. Arkadaş zaten harçlık çıkarıyor.

Merhaba ben günlük ders çalışmam da ara dinlenme saatlerim arası bayağı zamanım kalıyor gazete dağıtıcı için nereye başvuru yapılmalı.

Konum neresi hocam 200 iyiymiş hakikaten.
Hocam Beylikdüzü'nde bir semtte de çalıştıysanız biliyorsunuzdur zaten, dağıttığınız gazete miktarınca ücretten pay alıyorsunuz. Benim dağıttığım gazete 6 liraydı, %25 paydan 1.5₺ × 145 gazete 210 küsur lira ediyor.

Merhaba ben günlük ders çalışmam da ara dinlenme saatlerim arası bayağı zamanım kalıyor gazete dağıtıcı için nereye başvuru yapılmalı?
Hocam ben başvuru usulü yapmadım, gidip konuştum. Benim gittiğim yer Türkiye Gazetesi'ydi, İhlas Ev Aletleri bürosundaydı. Sizin çevrenizde de varsa gidip bi' konuşabilirsiniz. Benim evime çok yakın ve bir tek o olduğu için direkt oraya gitmiştim, anlaşıp yapmıştım. Diğerleri hakkında bilgim yok.

Hocam Beylikdüzü'nde bir semtte de çalıştıysanız biliyorsunuzdur zaten, dağıttığınız gazete miktarınca ücretten pay alıyorsunuz. Benim dağıttığım gazete 6 liraydı, %25 paydan 1.5₺ × 145 gazete 210 küsur lira ediyor.

Hocam ben başvuru usulü yapmadım, gidip konuştum. Benim gittiğim yer Türkiye gazetesi'ydi, ihlas ev aletleri bürosundaydı. Sizin çevrenizde de varsa gidip bi' konuşabilirsiniz. Benim evime çok yakın ve bir tek o olduğu için direkt oraya gitmiştim, anlaşıp yapmıştım. Diğerleri hakkında bilgim yok.

Bakalım gittiğim lise de memnun değilim eğer oraya bir gelirsem bir şeyler yaparım teşekkürler

Geri
Yukarı