Lisede 3 dersten kalınca sınıfta kalınır mı?

trzeta82

Femtopat
Daha fazla  
10. siniftayim 1 matematik 2 kimya 3 fizikten kalıyorum sinifi gecer miyim genel ortalamam 60 ve 18 ozurlu 2.5 ozursuz devamsizligim var devamsizliktan da kalir miyim?

Devamsızlıktan değil de sınavlar yüzünden kalma ihtimali var. Son sınavlarda onları düzeltmeye çalışın.

Devamsızlıktan değil de sınavlar yüzünden kalma ihtimali var. Son sınavlarda onları düzeltmeye çalışın.
Hayır. 10. sınfım demiş 4 dersten kalınca sınıfta kalma kuralı sadece 9. sınıflar için geçerli şaunlık. Ortalama 50 üstü olsun yeter.

Sinir nedir peki ihtimal nasıl oluyor.

Kaç dersten zayıf alınırsa kalınıyor onu tam olarak bilmiyorum internette bir sürü kaynak var biri 3 diyor biri 4 diyor o yüzden kalma ihtimaliniz var dedim.

Kaç dersten zayıf alınırsa kalınıyor onu tam olarak bilmiyorum internette bir sürü kaynak var biri 3 diyor biri 4 diyor o yüzden kalma ihtimaliniz var dedim.
9. sınıf öğrencileri 3 ders sınırı var Eğer 4. dersten kalırsa Sınıfta kalıyor. 10. sınıf ve üzerleri Ortalamayı 50nin üstünde devamsızlıkları ise Özürlü 20 özürsüz 10'u geçmediği sürece sorun yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı